Od bezhlavé gymnastky po papeže se Spidermanem. Nejpodivnější fotky roku 2021

Od bezhlavé gymnastky po papeže se Spidermanem. Nejpodivnější fotky roku 2021
Papež František se po generální audienci ve Vatikánu vítá i s člověkem oblečeným v kostýmu superhrdiny Spidermana (červen 2021).
Návštěvník retrospektivní výstavy japonské umělkyně Yaoi Kusamové v Berlíně (květen 2021).
Před objektivy fotoreportérů agentury Reuters se během tohoto roku odehrávaly velké světové události, ty nejvýznamnější sportovní a kulturní akce, ale také spousta nečekaných, bláznivých a podivných věcí. Na to, co všechno se jim podařilo vyfotografovat, se můžete podívat v silvestrovské fotogalerii - od bezhlavé gymnastky až po papeže se Spidermanem. Na tomto snímku dělník nasazuje humanoidnímu robotovi umělou kůži. Robot byl vyvinut ve společnosti Promobot service robotics, sídlící v ruském Vladivostoku (duben 2021).
Desetiletá italská dívka Fiammetta se účastní distanční on-line výuky, obklopená stádem koz. Školy byly uzavřeny kvůli omezením spojeným s koronavirem (březen 2021).
Foto: Reuters
Reuters Tomáš Vocelka Dan Poláček Reuters, Tomáš Vocelka, Dan Poláček
31. 12. 2021 19:53
Před objektivy fotoreportérů agentury Reuters se během roku 2021 odehrávaly velké světové události, ty nejvýznamnější sportovní a kulturní akce, ale také spousta nečekaných, bláznivých a podivných věcí. Na to, co všechno se jim podařilo vyfotografovat, se můžete podívat v fotogalerii. Od bezhlavé gymnastky až po papeže se Spidermanem.
 

Právě se děje

Další zprávy