Od bezhlavé gymnastky po papeže se Spidermanem. Nejpodivnější fotky roku 2021

Od bezhlavé gymnastky po papeže se Spidermanem. Nejpodivnější fotky roku 2021
Papež František se po generální audienci ve Vatikánu vítá i s člověkem oblečeným v kostýmu superhrdiny Spidermana (červen 2021).
Návštěvník retrospektivní výstavy japonské umělkyně Yaoi Kusamové v Berlíně (květen 2021).
Před objektivy fotoreportérů agentury Reuters se během tohoto roku odehrávaly velké světové události, ty nejvýznamnější sportovní a kulturní akce, ale také spousta nečekaných, bláznivých a podivných věcí. Na to, co všechno se jim podařilo vyfotografovat, se můžete podívat v silvestrovské fotogalerii - od bezhlavé gymnastky až po papeže se Spidermanem. Na tomto snímku dělník nasazuje humanoidnímu robotovi umělou kůži. Robot byl vyvinut ve společnosti Promobot service robotics, sídlící v ruském Vladivostoku (duben 2021).
Desetiletá italská dívka Fiammetta se účastní distanční on-line výuky, obklopená stádem koz. Školy byly uzavřeny kvůli omezením spojeným s koronavirem (březen 2021).
Foto: Reuters
Reuters Tomáš Vocelka Dan Poláček Reuters, Tomáš Vocelka, Dan Poláček
31. 12. 2021 19:53
Před objektivy fotoreportérů agentury Reuters se během roku 2021 odehrávaly velké světové události, ty nejvýznamnější sportovní a kulturní akce, ale také spousta nečekaných, bláznivých a podivných věcí. Na to, co všechno se jim podařilo vyfotografovat, se můžete podívat v fotogalerii. Od bezhlavé gymnastky až po papeže se Spidermanem.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Aktualizováno před 3 hodinami

V širší nominaci Lotyšů na ZOH jsou čtyři hráči z extraligy

Čtyři hráči z české extraligy jsou v širší, jednatřicetičlenné nominaci hokejistů Lotyšska na únorové olympijské hry v Pekingu. Do výběru kouče Harijse Vitolinše, z kterého vypadne při uzavřením kádru ještě šest hráčů, se dostal obránci Uvis Janis Balinskis z Litvínova, Roberts Mamčics ze Zlína a útočníci Martinš Dzierkals z Plzně a Roberts Bukarts z Vítkovic.

Hokejisté Ruska mají v sedmatřicetičlenné nominaci sedm majitelů zlatých medailí z Pchjongčchangu. Šanci zopakovat triumf mohou mít v týmu kouče Alexeje Žamnova obránci Vjačeslav Vojnov z Dynama Moskva, Jegor Jakovlev z Magnitogorsku a Nikita Něstěrov s útočníky Sergejem Andronovem a Michailem Grigorenkem z CSKA Moskva a dalšími forvardy Nikitou Gusevem z Petrohradu a Vadimem Šipačovem, Vojnovovým klubovým spoluhráčem.

před 3 hodinami

Ukrajinský soud odročil na středu jednání o uvalení vazby na exprezidenta Porošenka, kterému ve vlasti hrozí zatčení kvůli podezření z vlastizrady

Další zprávy