Nejkrásnější ženou světa je padesátiletá Sandra Bullock

ČTK ČTK
23. 4. 2015 9:45
Magazín People vybral nejkrásnější ženu světa. Stala se jí padesátiletá herečka Sandra Bullock.
Sandra Bullock
Sandra Bullock | Foto: Reuters

New York - Herečka Sandra Bullock je podle magazínu People nejkrásnější ženou světa roku 2015. Za padesátiletou hollywoodskou hvězdou se v desítce tradičního výběru prestižního společenského časopisu umístily další herečky Taraji P. Henson, Laverne Cox či Vanessa Hudgens.

Držitelka Oscara za výkon ve filmu Zrození šampiona se podle People nad udělením titulu pousmála. "Ne, vážně. Řekla jsem jen 'To je směšné'," popsala časopisu okamžik, kdy se dozvěděla o tom, že je podle jeho redakce nejkrásnější na světě.

Skutečnou krásu prý nachází v roli matky pětiletého syna Louise a v rodinném životě. "Skutečná krása je nevtíravá... Být dobrým člověkem, dobrou matkou, udělat dobrý oběd, pustit před sebe někoho, kdo vypadá, že pospíchá víc. Lidi, které považuji za nejkrásnější, jsou ti, kteří se o to nesnaží," řekla magazínu herečka, jejíž hlas je v kinech nejnověji slyšet v roli animované nejhorší gaunerky všech dob Scarlet Odkráglové v letošní animované komedii Mimoni.

Zatímco loni byla za nejkrásnější ženu označena Lupita Nyong´o, rok před ní získala tento titul Gwyneth Paltrow. Letos byly vedle hereček do desítky nejkrásnějších žen zařazeny například zpěvačky Ariana Grande a Meghan Trainor či modelka Gigi Hadid.

Upoutávky na filmové trháky jsou prostě reklama, lhaní se od nich předpokládá, říká Petr Cifka ze serveru Moviezone. V Hollywoodu jdou do propagace miliony, v Česku to ale podle něj ani není potřeba. | Video: Martin Veselovský
 

Právě se děje

Další zprávy