Nejkrásnější ženou světa se loni stala Lupita Nyong'o

Lupita Nyong´o
Na 10. místě se umístila herečka Kerry Washington.  "Krása je poznání sebe sama a oslavování toho, co je na vás nejlepší. Každý má důvod k oslavě," řekla v rozhovoru pro magazín DooBop.
9. Bývalá wrestlerka Stacy Keibler si udržuje linii každodenním cvičením a zároveň dodržuje zásady zdravé výživy, založené na konzumaci bio zeleniny a ovoce.
8. Americká modelka a herečka Molly Sims se do širšího povědomí dostala díky tomu, že se objevila ve speciálním plavkovém vydání magazínu Sports Illustrated.
7. Herečka a modelka Gabrielle Union pravidelně vypije přes tři litry vody, aby svou pleť udržela hydratovanou.
Foto: Reuters
Magazín Magazín
24. 4. 2014 12:30
V nejlepší desítce se dále umístily i wrestlerka Stacy Keibler nebo současná partnerka Johnnyho Deppa. Anketu sestavil magazín People.

Fotogalerie – Časopis People každoročně vyhlašuje desítku nejkrásnějších žen. Vítězkou pro letošní rok je americká herečka a držitelka Oscara Lupita Nyong'o, která se rovněž stala tváří kosmetické značky Lancôme Paris.

Jako druhá se umístila herečka Kery Russell a jako třetí manželka hollywoodského herce Channinga Tatuma, Jenna Dewan–Tatum.

 

Právě se děje

před 52 minutami

V Broumově hořela kotelna v průmyslovém areálu, škoda je 15 milionů korun

V areálu firmy Veba v Broumově na Náchodsku v úterý večer hořela kotelna na topný olej. Škodu vyšetřovatel předběžně stanovil na 15 milionů korun, upřesňovat se bude stejně jako příčina požáru ve středu dopoledne. Na webu hasičů Královéhradeckého kraje to uvedl jejich mluvčí Ondřej Sezima.

O požáru v areálu v broumovské části Olivětín hasiči dostali zprávu po 19:00. Hořela kotelna přistavená k výrobní hale. "V kotelně se nacházela nejenom technologie, ale také velké množství topného oleje," uvedl mluvčí. Hasiči zasahovali v dýchacích přístrojích s použitím vody a hasební pěny, aby před ohněm uchránili výrobní stroje v přilehlé hale, kde navíc byly další hořlaviny.

"V pozdních večerních hodinách se jim podařilo požár dostat zcela pod kontrolu. Při zásahu nebyl nikdo zraněn," uvedl Sezima. Zaměstnanci budovu včas opustili. Škodu oheň způsobil na vnitřním vybavení kotelny, silně zakouřené byly prostory v nadzemním podlaží přilehlé budovy, které slouží jako šatny a sociální zázemí pro zaměstnance.

Zdroj: ČTK
před 54 minutami

USA zablokovaly přístup k desítkám zpravodajských serverů kvůli dezinformacím z Íránu

Americké ministerstvo spravedlnosti se zmocnilo zhruba 30 webových stránek, z nichž řada byla spojena s dezinformačními aktivitami Íránu. Podle agentury Reuters to uvedl nejmenovaný americký vládní činitel. Íránská státní agentura IRNA předtím oznámila, že Spojené státy zablokovaly přístup na několik zpravodajských serverů napojených na íránský stát, napsala agentura AFP.

Na stránkách se místo tradičního obsahu objevila zpráva, že se serveru zmocnily americké úřady, doplněná pečetí Federálního úřadu pro vyšetřování (FBI) a ministerstva obchodu. Mezi zasažené servery patří například Al-Alam, který poskytuje informace v arabštině, anglická mutace webu íránské státní televize PressTV, či server Al-Masíra, který patří jemenským povstalcům z řad Húsíů podporovaným Íránem. Výpadek postihl i několik dalších webů.

Podle agentury AP, která se rovněž odvolává na zdroj z americké vlády, je krok USA součástí rozsáhlejšího zákroku proti íránským médiím v době vyhrocených vztahů s Teheránem.

Zdroj: ČTK
Další zprávy