Nejkrásnější ženou světa se loni stala Lupita Nyong'o

Lupita Nyong´o
Na 10. místě se umístila herečka Kerry Washington.  "Krása je poznání sebe sama a oslavování toho, co je na vás nejlepší. Každý má důvod k oslavě," řekla v rozhovoru pro magazín DooBop.
9. Bývalá wrestlerka Stacy Keibler si udržuje linii každodenním cvičením a zároveň dodržuje zásady zdravé výživy, založené na konzumaci bio zeleniny a ovoce.
8. Americká modelka a herečka Molly Sims se do širšího povědomí dostala díky tomu, že se objevila ve speciálním plavkovém vydání magazínu Sports Illustrated.
7. Herečka a modelka Gabrielle Union pravidelně vypije přes tři litry vody, aby svou pleť udržela hydratovanou.
Foto: Reuters
Magazín Magazín
24. 4. 2014 12:30
V nejlepší desítce se dále umístily i wrestlerka Stacy Keibler nebo současná partnerka Johnnyho Deppa. Anketu sestavil magazín People.

Fotogalerie – Časopis People každoročně vyhlašuje desítku nejkrásnějších žen. Vítězkou pro letošní rok je americká herečka a držitelka Oscara Lupita Nyong'o, která se rovněž stala tváří kosmetické značky Lancôme Paris.

Jako druhá se umístila herečka Kery Russell a jako třetí manželka hollywoodského herce Channinga Tatuma, Jenna Dewan–Tatum.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Odložení OH v Tokiu přijde organizátory na 1,9 miliardy dolarů

Odložení olympijských her v Tokiu kvůli koronavirové pandemii bude pro pořadatele představovat dodatečné náklady ve výši zhruba 1,9 miliardy dolarů (41,6 miliardy korun). Uvedla to japonská média s odkazem na své zdroje v organizačním výboru.

Pořadatelé už dříve sdělili, že upravený rozpočet olympijských her zveřejní v prosinci po sečtení dodatečných nákladů. Původně se počítalo s tím, že gigantická sportovní akce bude stát zhruba 13 miliard dolarů (284 miliard korun). Mezinárodní olympijský výbor a japonské vláda musely kvůli globální zdravotní situaci odložit OH plánované na letošní léto na 23. července až 8. srpna 2021.

Dodatečné náklady organizátorů zahrnují mimo jiné platby za zablokování stadionů a dalších sportovišť pro nový termín, náklady na dopravu či zaplacení pracovníků. Nejsou v nich však započítány prostředky na plánovaná opatření proti šíření koronaviru, která by měla uhradit japonská vláda.

Alespoň část dodatečných nákladů hodlají pořadatelé pokrýt úspornými opatřeními v 52 oblastech ve výši zhruba 283 milionů dolarů (6,5 miliardy korun), jež představili v říjnu. Organizátoři chtějí mimo jiné snížit počet funkcionářů na hrách, menší mají být výdaje na výzdobu sportovišť, nepočítá se s ceremoniály v olympijské vesnici a před slavnostním zahájením. Mělo by se ušetřit na dopravě využitím menšího počtu vozidel.

Zdroj: ČTK
Další zprávy