Nejkrásnější ženou světa se loni stala Lupita Nyong'o

Foto: Reuters
Magazín Magazín
24. 4. 2014 12:30
V nejlepší desítce se dále umístily i wrestlerka Stacy Keibler nebo současná partnerka Johnnyho Deppa. Anketu sestavil magazín People.

Fotogalerie – Časopis People každoročně vyhlašuje desítku nejkrásnějších žen. Vítězkou pro letošní rok je americká herečka a držitelka Oscara Lupita Nyong'o, která se rovněž stala tváří kosmetické značky Lancôme Paris.

Jako druhá se umístila herečka Kery Russell a jako třetí manželka hollywoodského herce Channinga Tatuma, Jenna Dewan–Tatum.

 

Právě se děje

před 25 minutami

Zastupitelé západoněmecké obce z vedení sesadili člena neonacistické strany

Západoněmeckou obec Waldsiedlung již nevede člen krajně pravicové Národnědemokratické strany Německa (NPD) Stefan Jagsch, v úterý ho zastupitelé odvolali a ve funkci ho vystřídala zástupkyně křesťanských demokratů (CDU). Informovala o tom agentura DPA.

Jagsch byl do funkce zvolen v září, a to i s pomocí hlasů CDU, sociálních demokratů (SPD) a liberálů (FDP), což vyvolalo na celoněmecké úrovni tvrdou kritiku. NDP je totiž označována za neonacistickou a zavedené strany s ní spolupracovat odmítají.

Ačkoli CDU, FDP a SPD oficiálně s NPD nespolupracují, zastupitelé těchto tří stran v hesenského Waldsiedlungu, kde žije asi 2600 lidí a který je součástí obce Altenstadt, to nerespektovali. Následnou kritiku odmítali s tím, že nikdo jiný o tuto funkci, která byla volná od června, zájem neměl a že stranická příslušnost nehrála žádnou roli.

Další zprávy