Budu máma, pochlubila se nejkrásnější žena světa Mila Kunis

Magazín Magazín
24. 3. 2014 10:03
Několik zahraničních médií potvrdilo, že Mila Kunis a Ashton Kutcher čekají své první dítě.
Mila Kunis a Ashton Kutcher
Mila Kunis a Ashton Kutcher | Foto: Profimedia.cz

Praha – Americká herečka Mila Kunis čeká se svým snoubencem Ashtonem Kutcherem dítě. Zprávu potvrdilo už několik zahraničních médií (E! Online, Us Weekly and People), a rovněž sama herečka prostřednictvím svého Twitteru.

"Přála bych si, abych mohla být první, kdo tu zprávu oznámí. Všechno ale bylo příliš hektické a nepodařilo se mi to. Budu máma a nemůžu být šťastnější," napsala Mila Kunis na Twitteru.

Na jejím Twitteru se vzápětí objevilo i mnoho gratulací. "Blahopřejeme vám oběma. Přejeme hodně štěstí a zdraví," vzkázaly například ženy z Austin Moms Blog.

Herečka ukrajinské původu se s Ashtonem Kutcherem, tehdy ještě ženatým, začala vídat v roce 2012. Seznámili se už v roce 1998 při natáčení sitcomu That ’70s Show (Zlatá sedmdesátá). Letos v únoru se pár zasnoubil.

Čtenáři magazínu Esquire Milu Kunis na podzim roku 2012 zvolili jako nejvíc sexy ženu na světě. V květnu 2013 se podle britského magazínu FHM stala nejkrásnější ženou planety.

 

Právě se děje

před 9 minutami

Požár haly na Bruntálsku způsobil škodu okolo 20 milionů korun

Škodu okolo 20 milionů korun způsobil v sobotu ráno v Bílčicích na Bruntálsku požár výrobní haly na zpracování dřeva. Podle hasičů před vypuknutím ohně budovou otřásl výbuch. Příčinu výbuchu i následného požáru zjišťují vyšetřovatelé. Událost se obešla bez zranění.

Hasiči se o výbuchu a následném požáru haly o velikosti 30 krát 15 metrů dozvěděli okolo 5. hodiny ráno. Na místě pak zasahovaly dvě desítky hasičů z šesti profesionálních a dobrovolných jednotek.

Zdroj: ČTK
Další zprávy