Budu máma, pochlubila se nejkrásnější žena světa Mila Kunis

Magazín Magazín
24. 3. 2014 10:03
Několik zahraničních médií potvrdilo, že Mila Kunis a Ashton Kutcher čekají své první dítě.
Mila Kunis a Ashton Kutcher
Mila Kunis a Ashton Kutcher | Foto: Profimedia.cz

Praha – Americká herečka Mila Kunis čeká se svým snoubencem Ashtonem Kutcherem dítě. Zprávu potvrdilo už několik zahraničních médií (E! Online, Us Weekly and People), a rovněž sama herečka prostřednictvím svého Twitteru.

"Přála bych si, abych mohla být první, kdo tu zprávu oznámí. Všechno ale bylo příliš hektické a nepodařilo se mi to. Budu máma a nemůžu být šťastnější," napsala Mila Kunis na Twitteru.

Na jejím Twitteru se vzápětí objevilo i mnoho gratulací. "Blahopřejeme vám oběma. Přejeme hodně štěstí a zdraví," vzkázaly například ženy z Austin Moms Blog.

Herečka ukrajinské původu se s Ashtonem Kutcherem, tehdy ještě ženatým, začala vídat v roce 2012. Seznámili se už v roce 1998 při natáčení sitcomu That ’70s Show (Zlatá sedmdesátá). Letos v únoru se pár zasnoubil.

Čtenáři magazínu Esquire Milu Kunis na podzim roku 2012 zvolili jako nejvíc sexy ženu na světě. V květnu 2013 se podle britského magazínu FHM stala nejkrásnější ženou planety.

 

Právě se děje

před 18 minutami

Senát USA odmítl námitku, že soudit Trumpa po odchodu z funkce je protiústavní. Podle AP se ale ukázalo, že úspěch ústavní žaloby je nepravděpodobný

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Federální soudce zakázal vládě USA vymáhat 100denní moratorium na deportace, které po inauguraci Joea Bidena nařídilo ministerstvo vnitřní bezpečnosti

Federální soudce zakázal americké vládě vymáhat 100denní moratorium na deportace, které po inauguraci nového prezidenta Joea Bidena nařídilo ministerstvo vnitřní bezpečnosti. Příkaz soudce Drewa Tiptona novou politiku blokuje na 14 dní, přičemž se vztahuje na celé americké území. Podle agentury Reuters se očekává, že vláda se proti verdiktu odvolá. Vydáním dočasného zákazu soudce vyhověl státu Texas, který v pátek federální vládu kvůli pozastavení deportací zažaloval. Moratorium se týká většiny deportací a je klíčovou součástí Bidenovy imigrační politiky, píše agentura AP.

Zdroj: ČTK
Další zprávy