Nejkrásnější žena Slovenska: Oslnila MTV i Josefa Zímu

Zpěvák Josef Zíma, Miss Slovensko 2013 Karolína Chomisteková a lektor chození po střepech David Mrhač se dnes představí v Show Jana Krause.
Nejkrásnější žena Slovenska za rok 2013 a čerstvá ředitelka soutěže Miss Slovensko v Show Jana Krause | Video: Prima FTV

Praha – Karolína Chomisteková je nejkrásnější Slovenkou roku 2013, která se v celosvětové soutěži Miss World umístila na 14. místě. Stala se také novou ředitelkou soutěže krásy Miss Slovensko. Z krásky, která na soutěžích krásy boduje i smyslným pohledem a plnými rty, byli nedávno okouzleni i Američané a hosté na předávání cen MTV, kde Karolína zazářila v sexy šatech na červeném koberci. .

Její půvab a hudební talent ocenil i legendární král dechovky Josef Zíma, který v Show Jana Krause zavzpomínal na svou "princovskou éru". Zíma připustil, že je skutečně s princem z jedné slavné pohádky opravdu stále spojován. Prý když jednou zpíval v Karlových Varech, zaslechl rozhovor dvou dívek, který probíhal přibližně takto: "Mařeno, koukej, ten dědek zpívá do mikrofonu to, co zpívá princ v pohádce!"

Přes pohádky se téma hovoru stočilo na manželku pana Zímy, Evu Klepáčovou. "Ta to s vámi taky musela mít těžké, s takovým hezounem," zajímal se Jan Kraus. "Ona měla stejnou profesi, s civilem, který by jenom seděl doma, by to opravdu nešlo," vysvětlil Josef Zíma.

Instruktor chůze po střepech pohovoří o klubu bosých turistů a předvede s dívkou z publika chůzi po rozbitých lahvích od vína. Chůze po střepech je opravdu věda!
Instruktor chůze po střepech pohovoří o klubu bosých turistů a předvede s dívkou z publika chůzi po rozbitých lahvích od vína. Chůze po střepech je opravdu věda! | Video: Prima FTV

A nešlo by to ani bez posledního hosta, kterým byl David Mrhač, lektor kurzů chození po střepech. Jeho žáci si totiž platí za to, aby dobrovolně a ochotně a naboso chodili po střepech. "Sypání střepů navozuje emoci. Zvuk rozbitého, řinčícího skla vyvolává v lidech mrazení," popisuje lektor pocity návštěvníků jeho kurzů. Jaký typ lidí do nich chodí? "Někoho láká zvědavost, jinému jde o posunutí hranic. Ale má to hlubší kontext. Kdo přejde bosý po střepech, aniž by si pořezal chodidla, což se mimochodem stává jen výjimečně, tak zjistí, že věci, kterých se v životě obává, často nejsou ve skutečnosti tak děsivé, jako se jeví."

Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 22. října ve 21.35 na Primě.

 

Právě se děje

Další zprávy