Nejkrásnější žena Slovenska: Oslnila MTV i Josefa Zímu

Magazín Magazín, TZ
22. 10. 2014 10:21
Zpěvák Josef Zíma, Miss Slovensko 2013 Karolína Chomisteková a lektor chození po střepech David Mrhač se dnes představí v Show Jana Krause.
Nejkrásnější žena Slovenska za rok 2013 a čerstvá ředitelka soutěže Miss Slovensko v Show Jana Krause | Video: Prima FTV

Praha – Karolína Chomisteková je nejkrásnější Slovenkou roku 2013, která se v celosvětové soutěži Miss World umístila na 14. místě. Stala se také novou ředitelkou soutěže krásy Miss Slovensko. Z krásky, která na soutěžích krásy boduje i smyslným pohledem a plnými rty, byli nedávno okouzleni i Američané a hosté na předávání cen MTV, kde Karolína zazářila v sexy šatech na červeném koberci. .

Její půvab a hudební talent ocenil i legendární král dechovky Josef Zíma, který v Show Jana Krause zavzpomínal na svou "princovskou éru". Zíma připustil, že je skutečně s princem z jedné slavné pohádky opravdu stále spojován. Prý když jednou zpíval v Karlových Varech, zaslechl rozhovor dvou dívek, který probíhal přibližně takto: "Mařeno, koukej, ten dědek zpívá do mikrofonu to, co zpívá princ v pohádce!"

Přes pohádky se téma hovoru stočilo na manželku pana Zímy, Evu Klepáčovou. "Ta to s vámi taky musela mít těžké, s takovým hezounem," zajímal se Jan Kraus. "Ona měla stejnou profesi, s civilem, který by jenom seděl doma, by to opravdu nešlo," vysvětlil Josef Zíma.

Instruktor chůze po střepech pohovoří o klubu bosých turistů a předvede s dívkou z publika chůzi po rozbitých lahvích od vína. Chůze po střepech je opravdu věda!
Instruktor chůze po střepech pohovoří o klubu bosých turistů a předvede s dívkou z publika chůzi po rozbitých lahvích od vína. Chůze po střepech je opravdu věda! | Video: Prima FTV

A nešlo by to ani bez posledního hosta, kterým byl David Mrhač, lektor kurzů chození po střepech. Jeho žáci si totiž platí za to, aby dobrovolně a ochotně a naboso chodili po střepech. "Sypání střepů navozuje emoci. Zvuk rozbitého, řinčícího skla vyvolává v lidech mrazení," popisuje lektor pocity návštěvníků jeho kurzů. Jaký typ lidí do nich chodí? "Někoho láká zvědavost, jinému jde o posunutí hranic. Ale má to hlubší kontext. Kdo přejde bosý po střepech, aniž by si pořezal chodidla, což se mimochodem stává jen výjimečně, tak zjistí, že věci, kterých se v životě obává, často nejsou ve skutečnosti tak děsivé, jako se jeví."

Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 22. října ve 21.35 na Primě.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy