VIDEO Neeson zase zachraňuje rodinu. Jako Noční běžec

Kultura Kultura
9. 1. 2015 14:54
Podívejte se na první ukázku z akčního thrilleru Noční běžec v hlavní roli s Liamem Neesonem.
Noční běžec (Liam Neeson).
Noční běžec (Liam Neeson). | Foto: Aktuálně.cz

Video – V prvním díle akční série 96 hodin zachraňoval Liam Neeson dceru. Ve dvojce s podtitulem Odplata mu unesli manželku a do českých kin příští týden míří třetí díl Zúčtování, ve kterém jeho postava čelí obvinění z vraždy.

Zachraňování rodinných příslušníků je pomalu u Neesonových rolí tradicí. V novém akčním thrilleru Noční běžec hraje bývalého gangstera, který zabije syna svého bývalého bosse a letitého přítel (Ed Harris). K nebezpečnému činu se uchýlí v nouzové situaci, neboť jeho syn (Joel Kinnaman), se kterým se během let odcizil, je přímo ohrožen. 

Podívejte se na první trailer k filmu Noční běžec
Podívejte se na první trailer k filmu Noční běžec | Video:

Noční běžec je po filmech Neznámý (2011) a NON-STOP (2014) již třetím filmem, na kterém režisér Jaume Coller-Sera spolupracuje s Neesonem. Autorem scénáře je Brad Ingelsby, který napsal thriller Out of Furnace s Christianem Balem a Woody Harrelsonem v hlavních rolích.

Podle traileru film vypadá na ucházející akční jízdu, která se bude odehrávat ve spěchu a během noci. Česká premiéra Nočního běžce je naplánovaná na 16. dubna 2014.

 

Právě se děje

před 6 hodinami

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden dnes získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech AFL-CIO. Centrála navíc slíbila, že se zasadí o to, aby současný prezident Donald Trump nebyl znovu zvolen do funkce v listopadových volbách, napsala agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy