VIDEO Když zůstanu, co bude dál? Ptá se 50 odstínů šedi

jla
14. 11. 2014 13:01
Podívejte se na druhý trailer k chystanému filmu 50 odstínů šedi s Dakotou Johnson a Jamiem Dornanem v hlavních rolích mileneckého páru.
Padesát odstínů šedi.
Padesát odstínů šedi. | Foto: 50 odstínů šedi

Video - Režisérka Sam Taylor-Johnson poslala "mamkám" další trailer k filmu 50 odstínů šedi, v němž prozrazuje jen o chlup více sexuálního tajemství miliardáře Christiana Greye v podání televizního herce Jamieho Dornana než v tom prvním.

Druhý trailer k filmu 50 odstínů šedi
Druhý trailer k filmu 50 odstínů šedi | Video:

"Co by se dělo, kdybych zůstala?" ptá se v traileru herečka Dakota Johnson jako studentka literatury Anasatazie Steele svého mužského idolu, charismatického podnikatele, Christiana Greye. Ten ji zavede do místnosti, kde se oddává perverzním sexuálním hrátkm a zasvětí ji do svých pravidel.

Na svět dostaly také oficiální plakáty, na kterých se Dakota Johnson svůdně kouše do rtu přesně tak, jak to má Grey rád. Na druhé verzi plakátu zase Jamie Dornan křečovitě svírá vázanku. Druhý trailer také poprvé předsatvuje titulní píseň filmu s názvem Haunted, kterou nazpívala Beyoncé.

Zda na nadšené čtanářky knižní předlohy opravdu čekají odvážné sexuální scény na pláítně, díky kterým mohou na film mladší 17 let pouze v doprovodu rodičů, bude zřejmě jasné až 12. února 2015, kdy se film dostane do kin.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Šlégr je dál koučem Litvínova, jeho rezignaci vedení nepřijalo

Jiří Šlégr zůstává koučem hokejistů Litvínova. Olympijský vítěz z Nagana, který je zároveň šéfem klubu, dnes nabídl rezignaci na trenérskou funkci, ale představenstvo ji nepřijalo. Realizačnímu týmu doporučilo provést změny v kádru.

Litvínovu se nedaří od začátku extraligy a dosud vyhrál jen tři zápasy. Po dvanácti kolech má pouze jedenáct bodů a je předposlední.

Po nedělní porážce 3:4 s Olomoucí, která byla pro klub třetím nezdarem za sebou, vedení Litvínova oznámilo, že jedná o změně na postu hlavního trenéra. Mezi kandidáty na nového kouče byl podle Šlégrova vyjádření v médiích i litvínovský odchovanec Vladimír Růžička, bývalý kouč národního mužstva a Šlégrův spoluhráč ze zlatého naganského týmu.

Nakonec zůstává na střídačce Šlégr. Bývalý vynikající obránce převzal tým v závěru minulé sezony místo odvolaného Milana Razýma.

před 2 hodinami

Prováděcí zákon k brexitové dohodě prošel první zkouškou, poslanci ale odmítli projednávací plán

Britští poslanci posunuli prováděcí zákon k brexitové dohodě do další fáze legislativního procesu. Návrh prošel první zkouškou v dolní komoře britského parlamentu, když jej po druhém čtení podpořilo 329 zákonodárců, zatímco proti bylo jen 299. Britská média úvodní vítězství vlády očekávala. Poslanci ale později odmítli plán projednávání prováděcího zákona k brexitové dohodě. Vadí jim, že jim vláda na schvalování zákona vyhradila jen tři dny.

Zdroj: ČTK
Další zprávy