Narkobaron Escobar, historky z ženského vězení i komiks Daredevil. To jsou nejlepší seriály Netflixu

Nejlepší seriály Netflixu
Politicko-dramatická série House of Cards s Kevinem Spaceym v hlavní roli byla prvním internetovým seriálem, který byl nominován na americkou televizní cenu Emmy (2013). Vlajkový seriál Netflixu nebude v Česku zatím zpřístupněn, protože práva na vysílání Netflix prodal České televizi a musí počkat na jejich vypršení.
Seriál Orange Is the New Black, který měl premiéru 11. července 2013, vypráví zážitky blondýnky Piper Chapman (Taylor Schilling) z ženské věznice. V roce 2014 získala série celkem 12 nominací na televizní cenu Emmy.
Sci-fi drama Sense8 sourozenců Wachovských (Matrix, Atlas mraků) vypráví příběh osmi lidí z různých koutů světa, kteří jsou schopni spolu na dálku telepaticky komunikovat. Sjednotit se je snaží tajemný pan Jones, zabít pak záhadný pan Whispers. Sense8 získalo velmi dobré kritické ohlasy, na filmové databázi IMDb má průměrnou známku 8,4 z 10.
Komediální seriál Master of None o 30letém herci, který se protlouká New Yorkem, začal Netflix vysílat loni v listopadu. Hlavní role byla svěřena komikovi Azizu Ansarovi. První, desetidílná série získala nadšené zahraniční recenze, průměrná známka na filmové databázi IMDb činí 8,4 z 10.
Foto: Netlfix
Magazín Magazín
7. 1. 2016 13:52
Netflix, internetová videopůjčovna a televize, začíná fungovat v České republice. Pořady budou zatím bez českého dabingu i titulků, řada ze slavných seriálů se kvůli licenčním omezením v nabídce neobjeví. Vybrali jsme 11 nejlepších seriálů, pořadů i dokumentů, které Netflix produkoval.
 

Právě se děje

před 4 hodinami

Stříbrný koulař z MČR Vilímek dostal za doping čtyřletý trest

Koulař Tomáš Vilímek přišel kvůli dopingu o stříbrnou medaili z mistrovství republiky. Dvaadvacetiletý atlet Spartaku Třebíč užil zakázaný steroid drostanolon, byl diskvalifikován a antidopingový výbor mu udělil čtyřletý zákaz činnosti. Informovala o tom Česká televize.

Vilímek prohrál na srpnovém mistrovství republiky v Plzni pouze s Martinem Novákem, který jako jediný překonal hranici 18 metrů. V nových výsledcích se na druhé místo koulařské soutěže posunul Ladislav Prášil a na bronzovou pozici Marek Bárta.

Vilímek se letos zlepšil na 17,98 metru, druhý byl i na Odložilově memoriálu. Dopingový trest mu vyprší na konci srpna roku 2024.

Zdroj: ČTK
Další zprávy