Narkobaron Escobar, historky z ženského vězení i komiks Daredevil. To jsou nejlepší seriály Netflixu

Nejlepší seriály Netflixu
Politicko-dramatická série House of Cards s Kevinem Spaceym v hlavní roli byla prvním internetovým seriálem, který byl nominován na americkou televizní cenu Emmy (2013). Vlajkový seriál Netflixu nebude v Česku zatím zpřístupněn, protože práva na vysílání Netflix prodal České televizi a musí počkat na jejich vypršení.
Seriál Orange Is the New Black, který měl premiéru 11. července 2013, vypráví zážitky blondýnky Piper Chapman (Taylor Schilling) z ženské věznice. V roce 2014 získala série celkem 12 nominací na televizní cenu Emmy.
Sci-fi drama Sense8 sourozenců Wachovských (Matrix, Atlas mraků) vypráví příběh osmi lidí z různých koutů světa, kteří jsou schopni spolu na dálku telepaticky komunikovat. Sjednotit se je snaží tajemný pan Jones, zabít pak záhadný pan Whispers. Sense8 získalo velmi dobré kritické ohlasy, na filmové databázi IMDb má průměrnou známku 8,4 z 10.
Komediální seriál Master of None o 30letém herci, který se protlouká New Yorkem, začal Netflix vysílat loni v listopadu. Hlavní role byla svěřena komikovi Azizu Ansarovi. První, desetidílná série získala nadšené zahraniční recenze, průměrná známka na filmové databázi IMDb činí 8,4 z 10.
Foto: Netlfix
Magazín Magazín
7. 1. 2016 13:52
Netflix, internetová videopůjčovna a televize, začíná fungovat v České republice. Pořady budou zatím bez českého dabingu i titulků, řada ze slavných seriálů se kvůli licenčním omezením v nabídce neobjeví. Vybrali jsme 11 nejlepších seriálů, pořadů i dokumentů, které Netflix produkoval.
 

Právě se děje

před 12 minutami

Maltská policie zadržela podnikatele Fenecha na jeho jachtě

Maltská policie zadržela podnikatele Yorgena Fenecha, majitele společnosti 17 Black. Podle listu Times of Malta ho zatkla na jeho jachtě.

Stalo se tak den poté, co se objevily informace, že policie také zadržela muže, kterého považuje za zprostředkovatele vraždy novinářky Daphne Caruanaové Galiziové. Třiapadesátiletá novinářka, která na svém blogu psala o korupci ve vládních kruzích, zahynula při výbuchu bomby ve svém voze v říjnu 2017. Její smrt vyvolala v Evropě zděšení i pochybnosti o vládě práva ve středomořském ostrovním státě.

Zdroj: Zahraničí , ČTK
Další zprávy