Seriál Gilmorova děvčata se vrací i s Rory a Lorelai. Netflix natočí nové epizody

jaz
20. 10. 2015 12:20
Návrat nových dílů seriálu Gilmorova děvčata na televizní obrazovky potvrdili nejen tvůrci připravované série, ale i představitelé hlavních postav. Fanoušci upovídané Lorelai a její dcery Rory se mohou těšit na celkem čtyři epizody od původní autorky seriálu. Natáčet se začne příští rok.
Foto: Warner Bros.

Praha – Americký rodinný seriál Gilmorova děvčata se dočká pokračování, uvedla TV Line s odkazem na Warner Bros. Účast v čtyřech nových dílech přislíbili i původní herci. Točit se začne příští rok a seriál bude vysílat internetový Netflix. 

Scénář si vzala pod taktovku Amy Serman-Palladinová, která je autorkou i předchozích dílů, ale těsně před koncem seriál opustila. 

Účast v seriálu už nepřímo potvrdila na svém twitterovém účtu Lauren Grahamová. "Nemohu to potvrdit ani vyvrátit," napsala herečka.

Do "Gilmorek" se vrátí také Alexis Bledelová, Kelly Bishopová (matka Lorelai) a Scott Patterson. Otazník visí nad herečkou Melissou McCarthyovou, která si zahrála kuchařku Sookie. 

Chybět bude také otec seriálové Lorelai, kterého ztvárnil Edward Herrmann. Ten koncem loňského roku zemřel ve svých 71 letech na rakovinu mozku.

Netlfix zatím prozradil, že vzniknou čtyři 90minutové epizody a natáčet se začne příští rok. Jednání s herci není stále u konce.

Gilmorova děvčata si fanoušci oblíbili díky překotně hovořícím hlavním hrdinkám Lorelai (Lauren Grahamová) a Rory (Alexis Bledelová), ale i přátelskému vztahu matky a dcery, který se stal pro mnohé ideálem. Seriál skončil odvysílanou poslední epizodou v roce 2007, fanoušci si ale kladou mnoho otázek k otevřenému konci.

Lorelai sice v posledním díle zůstane s Lukem Danesem (Scott Patterson), ovšem už nenaznačí, jestli se po vztahových peripetiích nakonec vzali. Příběh se také dál nevěnuje rozjeté kariéře Rory ani jejím milostným vztahům.

Seriál si podle scenáristky Amy Serman-Palladinové zaslouží nový a lepší konec. 

 

Právě se děje

Další zprávy