V pařížské restauraci se návštěvníci najedí jenom nazí. Zakázány jsou i mobily

Magazín Video Magazín, Video
27. 11. 2017 15:04
Nezvyklý gastronomický zážitek nabízí pařížská restaurace O'Naturel ve 12. obvodu. V bistru, jež bylo otevřeno v listopadu, se totiž hosté najedí pouze nazí. Aby na ně nezírali lidé z ulice, jsou okna přikryta tmavými plachtami a v místnosti je zakázáno používat mobily. "Chtěli jsme nudistům nabídnout něco celoročního,“ řekl zakladatel restaurace Mike Saada. Zaměstnanci ale podle zákona musí obsluhovat zcela oblečení. Přísně dodržována je také hygiena, a tak jsou potahy židlí vždy vyměňovány pro další zákazníky. Restaurace má otevřeno pět dní v týdnu, pouze večer a hosté si své místo musí předem rezervovat. Celé francouzské menu s dezertem vychází na 49 eur a ani vegani nezůstanou o hladu.
Návštěva v nudistické restauraci. | Video:
 

Právě se děje

před 33 minutami

Výbor americké Sněmovny reprezentantů doporučil ústavní žalobu na Trumpa

Právní výbor Sněmovny reprezentantů amerického Kongresu doporučil sněmovnímu plénu schválit ústavní žalobu na prezidenta Donalda Trumpa. Výbor, který ovládají opoziční demokraté, shledal šéfa Bílého domu vinným z obstrukcí vůči Kongresu a ze zneužití moci ve snaze přinutit cizí mocnost ke vměšování do amerických prezidentských voleb.

Plénum Sněmovny reprezentantů by mělo o impeachmentu hlasovat příští týden. V lednu definitivně rozhodne Senát, který ale ovládají Trumpovi republikáni. Prezident jakékoli obvinění popírá a tvrdí, že žaloba je politické divadlo a hon na čarodějnice.

Zdroj: ČTK
Další zprávy