V KINĚ Burtonovy oči, erotické stíny, žlutá houba a pedofil

V KINĚ Burtonovy oči, erotické stíny, žlutá houba a pedofil
BIG EYES. Tvorba Tima Burtona v posledních letech kvalitativně upadá, a to ať jde o animovaného Frankenweenieho (2012), nebo hrané Temné stíny (2012). V životopisném dramatu Big Eyes režisér tentokrát neangažoval svého dvorního herce Johnnyho Deppa, ale obsadil Amy Adams a Christopha Waltze, kteří hrají manželský pár. Film vypráví o velkém podvodu ve světě umění. Lákadlem může být, že Adams za svůj výkon nedávno získala Zlatý glóbus. V českých kinech od 5. února.
Big Eyes – podívejte se na ukázku z filmu.
SPONGEBOB VE FILMU: HOUBA NA SUCHU. Bizarní dobrodružství mycí houby Spongeboba a jeho nerozlučného kamaráda Patricka, který je mořskou hvězdicí, už podruhé v historii neuvidíme na televizních obrazovkách, nýbrž v kinech. Zatímco první film z roku 2004 byl stejně jako seriál zhotoven v klasické dvojrozměrné animaci, nyní se Spongebob popere s dimenzí navíc. Jako obvykle se ústřední zápletka bude točit kolem ukradeného receptu na báječný Krabí hambáč, který tentokrát odcizí pirát Hambivous (Antonio Banderas). V českých kinech od 5. února 2015.
SpongeBob ve filmu: Houba na suchu – podívejte se na ukázku z filmu.
Foto: Aktuálně.cz
mds
2. 2. 2015 14:31
Jaké filmy mají v únoru premiéru v českých kinech? Vybrali jsme pro vás desítku titulů napříč žánry. Podívejte se na ukázky.

VIDEO – V únoru můžete v kinech zhlédnout nový film oblíbeného režiséra Tima Burtona nazvaný Big Eyes.

Milovníci žluté houby si nenechají ujít animovaný snímek SpongeBob ve filmu: Houba na suchu.

Angelina Jolie se coby režisérka představí Nezlomným, což je drama z druhé světové války.

Padesát odstínů šedi podle stejnojmenného knižního "porna pro matky" slibuje vášeň a erotiku.

Představí se i kontroverzní dokument Danielův svět o pedofilovi a pedofilní české komunitě, který uvidí i prestižní festival Berlinale.

Český film Kobry a užovky režiséra Jana Prušinovského nabídne Kryštofa Hádka v hlavní roli.

Ukázky napoví, na který film zajít!

 

Právě se děje

před 39 minutami

Na Floridě identifikovali poslední 98. oběť zřícení výškové budovy

Pozůstatky poslední osoby, která se pohřešovala po zřícení 12patrové budovy v městečku Surfside v americkém státu Florida, se našly a byly identifikovány, oznámila podle agentury Reuters starostka okresu Miami-Dade Daniella Levineová Cavaová. Neštěstí si tak podle konečné bilance vyžádalo 98 životů. Budova se zhroutila 24. června.

Minulý pátek hasiči oficiálně ukončili pátrání po pohřešovaných v troskách. Na místě ale ještě zůstávali forenzní technici. Úřady tehdy podle agentury AP odmítly potvrdit, zda již našly nejspíš poslední chybějící ostatky, nebo ještě stále pátrají po těle pohřešované Estelle Hedayaové. Dnes agentura AP uvedla, že mladší bratr čtyřiapadesátileté Hedayaové potvrdil, že poslední oběť byla identifikována.

Příčina zřícení budovy zatím stále není jasná, přestože podle odborného posudku z roku 2018 měla vážné závady. V budově bylo 135 bytových jednotek.

Zdroj: ČTK
Další zprávy