Filmové hity aneb Padesát odstínů Jurských válek s Ultronem

Filmové hity aneb Padesát odstínů Jurských válek s Ultronem
1. JUPITER VYCHÁZÍ. Tvůrci Matrixu a Atlasu mraků Lana a Andy Wachowští natočili další velkolepou sci-fi space operu s titulem Jupiter vychází. Hlavní hrdinkou filmu je ruská imigrantka Jupiter Jones (Mila Kunis), která drhne toalety, ale zjistí, že má stejný genetický základ jako samotná královna vesmíru, a je tudíž ohrožením její nesmrtelné vlády. Panovnice pochází z řad bytostí, které mají lidskou DNA, ale jsou vylepšeny zvířecími vlastnostmi - vojáci jsou zkříženi s vlky, dělníci se včelami. V českých kinech od 5. února.
Jupiter vychází – podívejte se na ukázku z filmu.
2. SPONGEBOB VE FILMU: HOUBA NA SUCHU. Bizarní dobrodružství mycí houby SpongeBoba a jeho nerozlučného kamaráda mořské hvězdice Patricka už podruhé v historii neuvidíme na televizních obrazovkách, nýbrž v kinech. Zatímco první film z roku 2004 byl stejně jako seriál zhotoven v klasické dvojrozměrné animaci, nyní se SpongeBob popere s dimenzí navíc. Jako obvykle se ústřední zápletka bude točit kolem ukradeného receptu na báječný Krabí hambáč, který tentokrát odcizí pirát Hambivous (Antonio Banderas). V českých kinech od 5. února 2015.
SpongeBob ve filmu: Houba na suchu – podívejte se na ukázku z filmu.
Foto: Aktuálně.cz
mds
Aktualizováno 13. 1. 2015 22:53
Jaké filmy nás čekají v roce 2015? Vybrali jsme třicet napjatě očekávaných blockbusterů. Podívejte se na první fotografie, trailery a anotace.

Videogalerie Rok 2015 bude filmově nabitý. Do kin dorazí desítky vysokorozpočtových snímků s áčkovými hvězdami, filmy podle knižních bestsellerů a populárních komiksů, které se budou prát o diváckou přízeň.

V první polovině roku má premiéru například sci-fi Wachowských Jupiter vychází, 50 odstínů šedi podle erotického bestselleru, sedmé pokračování Rychle a zběsile, komiksoví Avengers: Age of Ultron, oživlí dinosauři z Jurského světa nebo komičtí animovaní Mimoňové.

Druhá půlka roku nabídne sci-fi Terminátor Genisys, komiksového Ant-Mana, reboot Fantastické čtyřky, animovaný snímek Pixels, bondovku Spectre, očekávané Star Wars: Síla se probouzí nebo páté pokračování Mission: Impossible s Tomem Cruisem.

Podívejte se na 30 očekávaných filmových hitů!

 

Právě se děje

před 11 minutami

U obce Puklice na Jihlavsku havaroval autobus, na místě je zřejmě deset zraněných dětí

U obce Puklice na Jihlavsku havaroval po 14:00 autobus, převrátil se na bok. Podle předběžných informací hasičů a policie je na místě deset zraněných, zřejmě dětí.

"V tuto chvíli evidujeme deset zraněných osob. Prosím, berte tento počet jako předběžný," uvedla mluvčí hasičů Petra Musilová. Nehoda se stala na silnici mezi obcemi Puklice a Příseka.

Připravujeme podrobnosti.

Zdroj: ČTK
Další zprávy