VIDEO Porno pro mamky slibuje příval erotiky na Valentýna

Podívejte se na první ukázku z filmu podle erotického bestselleru 50 odstínů šedi. Doprovází ji song Crazy i Love od Beyoncé.
Ukázka z 50 odstínů šedi. | Video: Focus Features

Video - Knižní fenomén Padesát odstínů šedi je v současnosti téměř k nepřehlédnutí, tudíž logicky přichází také filmová adaptace.

Příběh stydlivé studentky literatury Anastasie Steel a charismatického miliardáře Christiana Greye se zálibou v perverzních sexuálních hrách na velké plátno převádí režisérka Sam Taylor-Johnson v hlavní roli s vcelku neznámou hereckou dvojicí Dakotou Johnson (dcera Melanie Griffith) a převážně televizním hercem Jamiem Dornanem.

První trailer, jenž doprovází nová verze písně „Crazy in Love“ od Beyoncé, se však zatím drží zpátky a nenabízí avizované odvážné sexuální scény, díky nimž si snímek vysloužil věkovou přístupnost R (do sedmnácti let s doprovodem rodičů).

Nadšené však z něj určitě budou čtenářky předlohy, které jsou i pro výsledný film cílovou diváckou skupinou.

Zda vznikne nový fenomén podobný sériím Twilight nebo Hunger Games, se dozvíme 12. února příštího roku.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Stoupenci Navalného, jehož zdravotní stav se horší, svolali na středu masové demonstrace

Stoupenci vězněného ruského opozičního politika Alexeje Navalného svolali na 21. dubna demonstrace, které by podle nich mohly být největšími protesty v moderní historii Ruska. Chtějí tak přitáhnout pozornost ke zhoršujícímu se zdravotnímu stavu opozičního vůdce, uvedla v neděli agentura Reuters. Obavy o zdraví Navalného vyjádřila dnes Francie. Dcera Navalného vyzvala ruské úřady, aby k němu do věznice vpustily lékaře, kterého si on sám vybere.

Zdroj: ČTK
Další zprávy