VIDEO Porno pro mamky slibuje příval erotiky na Valentýna

Kultura Kultura
6. 8. 2014 14:51
Podívejte se na první ukázku z filmu podle erotického bestselleru 50 odstínů šedi. Doprovází ji song Crazy i Love od Beyoncé.
Ukázka z 50 odstínů šedi. | Video: Focus Features

Video - Knižní fenomén Padesát odstínů šedi je v současnosti téměř k nepřehlédnutí, tudíž logicky přichází také filmová adaptace.

Příběh stydlivé studentky literatury Anastasie Steel a charismatického miliardáře Christiana Greye se zálibou v perverzních sexuálních hrách na velké plátno převádí režisérka Sam Taylor-Johnson v hlavní roli s vcelku neznámou hereckou dvojicí Dakotou Johnson (dcera Melanie Griffith) a převážně televizním hercem Jamiem Dornanem.

První trailer, jenž doprovází nová verze písně „Crazy in Love“ od Beyoncé, se však zatím drží zpátky a nenabízí avizované odvážné sexuální scény, díky nimž si snímek vysloužil věkovou přístupnost R (do sedmnácti let s doprovodem rodičů).

Nadšené však z něj určitě budou čtenářky předlohy, které jsou i pro výsledný film cílovou diváckou skupinou.

Zda vznikne nový fenomén podobný sériím Twilight nebo Hunger Games, se dozvíme 12. února příštího roku.

 

Právě se děje

před 31 minutami

Trump připustil, že možná podstoupí kongresové slyšení kvůli ukrajinské kauze

Americký prezident Donald Trump překvapivě připustil možnost, že by podstoupil kongresové slyšení v ukrajinské kauze, která by teoreticky mohla vést až k jeho odvolání z funkce hlavy státu. Trump to napsal na Twitteru s tím, že by se pak Kongres mohl soustředit na jiné problémy.

Veřejná slyšení ve Sněmovně reprezentantů začala minulý týden a od úterý do čtvrtka mají pokračovat slyšením dalších osmi vládních úředníků a diplomatů. Opoziční demokraté se jejich prostřednictvím snaží dokázat provinění prezidenta, který podle nich nutil Ukrajinu, aby mu dodala kompromitující informace na jeho pravděpodobného volebního soka Joea Bidena.

Zdroj: ČTK
Aktualizováno před 46 minutami

Na jihu Francie se zřítil visutý most, do řeky spadlo několik aut. Nejméně jeden člověk zemřel

Nejméně jednoho mrtvého a několik zraněných si v pondělí ráno vyžádalo zřícení mostu nedaleko jihofrancouzského města Toulouse. Několik dalších lidí se stále pohřešuje, informovala s odvoláním na zástupce místních úřadů agentura AFP. Do řeky Tarn se zřítilo osobní auto, nákladní vůz a možná ještě dodávka. Příčina neštěstí zatím není známa.

Visutý silniční most, který se zřítil, spojoval obce Mirepoix-sur-Tarn a Bessiéres, které leží zhruba 25 kilometrů severně od Toulouse. Byl dlouhý 155 metrů a široký 6,5 metru.

Zdroj: ČTK
Další zprávy