FOTO X-meni vstoupili do budoucí minulosti v New Yorku

Jennifer Lawrence.
Jennifer Lawrence.
Ellen Page.
Emma Roberts.
Emma Roberts.
Foto: Reuters
Kultura Kultura
11. 5. 2014 13:30
Podívejte se na fotografie ze světové premiéry i na filmové záběry z očekávaného komiksového blockbusteru X-Men: Budoucí minulost.

Fotogalerie - Pokračování série X-Men má v českých kinech premiéru 22. května, v sobotu 10. května se ale snímek s podtitulem Budoucí minulost představil na světové premiéře v New Yorku.

Dostavily se všechny hvězdy včetně Jennifer Lawrence, Ellen Page, Hugh Jackmana, Michaela Fassbendera, Jamese McAvoye i Petera Dinklage, protagonisty jiné popkulturní ikony - seriálu Hra o trůny.

Nepřišel jen režisér Bryan Singer, kterého trápí bulvár kvůli údajnému sexuálnímu obtěžováním nezletilých chlapců.

X-Men: Budoucí minulost přichází s největším množstvím mutantů v historii této ságy. Střetnou se herci ztvárňující ty samé postavy různého věku, bude se cestovat časem! Nejspíš oběma směry. Retro bondovská stylizace se vyplatila už kultovní První třídě a Singer ji tentokrát okoření ještě hrozbou atomové války a budováním alternativních realit.

 

Právě se děje

před 35 minutami

V Litvínově na Mostecku hoří skládka odpadu, zasahují desítky požárníků

Hořet začalo několik minut před polednem. Odpad vzplál na ploše zhruba 20 krát 20 metrů. Nejprve se přesunulo na místo devět jednotek včetně několika dobrovolných. Před 13:00 přijeli další hasiči. Kolik jich je přesně, nelze v tuto chvíli podle mluvčího hasičů specifikovat. Hasiči vyhlásili třetí, tedy druhý nejvyšší, stupeň poplachu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy