Forum Karlín

Patti Smith a Nick Mason v Praze vystoupí až příští rok

Kvůli pandemii koronaviru se o rok odkládají pražské koncerty písničkářky Patti Smith a bubeníka Nicka Masona, někdejšího člena Pink Floyd. V pondělí to oznámila pořadatelská agentura 10:15 Entertainment, která obě akce chystá v pražském Foru Karlín. Nick Mason tam vystoupí 23. května 2021, Patti Smith až 13. července 2021. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. "Jednali jsme s managementem obou umělců, bylo vidět, že by rádi našli termíny dříve, ale celosvětová situace bohužel ukázala, že je to nemožné. Jsme rádi, že se nám podařilo dohodnout data na příští rok," říká Milena Palečková z 10:15 Entertainment, která na letošek plánovala pět koncertů zahraničních interpretů a všechny musela posunout.

Pet Shop Boys odsunuli koncert ve Foru Karlín na příští rok

Anglická dvojice Pet Shop Boys, která měla 13. května vystoupit v pražském Foru Karlín, kvůli epidemii nového typu koronaviru přeložila koncert na 8. června 2021. Vstupenky zakoupené na původní datum zůstávají v platnosti. Za pořádající agenturu 369 o tom informoval David Procházka. Do Prahy měli Neil Tennant a Chris Lowe přijet u příležitosti turné Dreamworld: The Greatest Hits, které zahájili koncem ledna v Londýně.

Zdroj: ČTK

Machine Head přijedou na podzim, Nick Cave v květnu 2021

Skupiny Nick Cave & The Bad Seeds a Machine Head oznámily nová data svých pražských koncertů. Původní termíny byly zrušené kvůli opatřením proti šíření koronaviru. Metaloví Machine Head namísto původně plánovaného května vystoupí 28. října v pražském Foru Karlín. V pražské O2 areně se Nick Cave s kapelou představí 17. května 2021. Všechny stávající vstupenky budou platit i pro nové termíny.

Zdroj: ČTK

Pražské koncerty odkládají Nick Cave, Einstürzende Neubauten či Nick Mason

Také Nick Cave s kapelou The Bad Seeds už odložili plánované evropské turné, jehož součástí měl být i večer 30. května v pražské O2 areně. "Všechny stávající vstupenky budou platit i pro nové termíny," slibuje Cave, jehož management teď s pořadatelskou agenturou Fource Entertainment hledá, na kdy koncert přeložit. Už ve čtvrtek jiná česká agentura 10:15 Entertainment odložila plánovaná vystoupení německých Einstürzende Neubauten, kteří měli zahrát 22. května ve Foru Karlín, a Nicka Masona, někdejšího bubeníka Pink Floyd. Ten měl na stejném místě zahrát o pět dnů později. Mason doufá, že se koncert podaří nahradit ještě letos, Einstürzende Neubauten ho přesunou na květen nebo červen 2021. Nový termín už oznámili Van der Graaf Generator, kteří v pražském Divadle Archa vystoupí 13. září. Zakoupené lístky zůstávají v platnosti.

Pokračovat