Konec spekulací. Herci Angelina Jolie a Brad Pitt se vzali

ČTK ČTK
28. 8. 2014 15:25
Hollywoodský pár byl zasnouben dva roky. Jolie a Pitt spolu vychovávají šest dětí, z toho tři vlastní a tři adoptované.
Angelina Jolie a Brad Pitt
Angelina Jolie a Brad Pitt | Foto: Reuters

New York  - Američtí herci Angelina Jolie a Brad Pitt jsou od minulého týdne manželé. Svatba se konala v sobotu ve Francii. Informaci potvrdil ve čtvrtek jejich tiskový mluvčí, uvedla agentura AP.

Zásnuby známého hollywoodského páru byly ohlášeny už  v dubnu 2012. Od té doby se v médiích mnohokrát spekulovalo o jejich sňatku.

Až ve čtvrtek byl ale poprvé oficiálně potvrzen tiskovým mluvčím.

Obřad se měl konat v sobotu 23. srpna ve Francii. Žádné další podrobnosti nebyly dosud zveřejněny.

Pár se seznámil v roce 2005 při natáčení filmu Pan a Paní Smithovi. V té době byl Brad Pitt ženatý s herečkou Jennifer Aniston, se kterou se kvůli Angelině Jolie rozvedl.

Dnes spolu vychovávají šest dětí, z toho tři vlastní a tři adoptované.

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Zdráhalová byla na 1500 metrů patnáctá, další titul má Wüstová

Rychlobruslařka Nikola Zdráhalová si vylepšila na mistrovství světa v Salt Lake City osobní rekord na 1500 metrů a obsadila 15. místo. Pátý titul na této distanci vybojovala favorizovaná Ireen Wüstová z Nizozemska. Martina Sáblíková se po zisku zlata na trojce a stříbra na pětce rozhodla nestartovat.

Sáblíková se po dohodě s trenérem Petrem Novákem odhlásila a šetří síly na závěr sezony. Čeká ji ještě MS ve víceboji v Hamaru a finále Světového poháru v Heerenveenu.

Bilanci Sáblíkové 21 zlatých medailí z MS na jednotlivých tratích i ve víceboji se dnes na jediný titul přiblížila nizozemská rivalka Wüstová. Patnáctistovku vyhrála o 21 setin před ruskou dvojicí Jevgenija Lalenkovová, Jelizaveta Kazelinová.

Zdráhalová si na olympijském oválu v Salt Lake City posunula osobní maximum na 1:54,241 minuty.

Zdroj: ČTK
Další zprávy