Drama na premiéře. Brada Pitta napadl ukrajinský postrach

ČTK ČTK
Aktualizováno 29. 5. 2014 13:20
Ukrajinský televizní moderátor Vitalij Sedjuk se vrhl na hollywoodského herce při příchodu na premiéru jeho nového filmu v Los Angeles.
Brad Pitt.
Brad Pitt. | Foto: Reuters

Los Angeles - Herec Brad Pitt byl ve středu v Los Angeles při příchodu na premiéru filmu Zloba - Královna černé magie napaden Vitalijem Sedjukem, který se minulý týden podobným způsobem přiblížil k herečce Americe Ferreře. Pitt nebyl zraněn. Útočník byl rychle přemožen a odveden policií.

Sedjuk přeskočil ohrazení z místa určeného pro fanoušky a na červeném koberci se vrhl na Pitta. Členové bezpečnostní služby muže znehybněli a přivolaná policie ho v poutech odvezla. Herec poté opět kynul fanouškům a odešel do promítacího sálu na promítání snímku, v němž hraje jeho neméně slavná partnerka Angelina Jolie.

Foto: Reuters

Zástupci Pitta a tvůrců filmu ani policie se k průběhu incidentu a identitě či motivům útočníka podle AP zatím nevyjádřili.

Ukrajinský televizní moderátor Vitalij Sedjuk, který před týdnem lezl v Cannes při premiéře filmu Jak vycvičit draka 2 pod sukni herečce Americe Ferreře, má za sebou bohatou historii napadení celebrit. Pokoušel se políbit Willa Smitha, sápal se na Bradleyho Coopera i Leonarda DiCapria, přiblížil se i k Madonně.

Za incident v Cannes unikl zatím vězení, ačkoli mu hrozilo překvalifikování přestupku na sexuální napadení.

 

Právě se děje

Další zprávy