FOTO Hollywoodské hvězdy v Praze: Pitt, Clooney i Tarantino!

FOTO Hollywoodské hvězdy v Praze: Pitt, Clooney i Tarantino!
Figuríny Madame Tussauds jsou známé pro svoji detailní realističnost. Výroba jedné figuríny, jako zde Nicole Kidman, údajně zabere až čtyři měsíce práce početného týmu lidí. Náklady dosahují téměř pěti milionů korun.
Celá výstava čítá pouze sedm soch v jediné místnosti. Návštěvník má ale v ceně vstupenky samozřejmě možnost prohlédnout si i zbytek expozice muzea.
Jeden z nejobletovanějších párů Hollywoodu, Brad Pitt a Angelina Jolie, zde při focení zaručeně ani nemrkne. Fotoaparát je každopádně téměř povinná výbava každého návštěvníka.
Slavný režisér a scenárista Quentin Tarantino při své slavné póze.
Foto: Aktuálně.cz
Jakub Plíhal
10. 4. 2014 17:01
Lady Gaga, Brad Pitt, Angelina Jolie a další hvězdy dorazily do Česka. Slavné figuríny hvězd z dílny Madame Tussauds jsou k vidění v Praze.

Praha - Světoznámé muzeum voskových figurín Madame Tussauds otevírá od 11. dubna v pražském Muzeu voskových figurín první expozici ve střední a východní Evropě.

Minimálně do října letošního roku tak mají návštěvníci možnost sednout si na gauč vedle George Clooneyho, zapózovat si s Bradem Pittem a Angelinou Jolie nebo se vyfotit s vedle stojícím E. T. mimozemšťanem. Vstupné činí 160 korun pro dospělé a 100 korun pro děti.

 

Právě se děje

před 37 minutami

Patnáctiletá Bartůňková si turnaj v Istanbulu nezahraje

Nikola Bartůňková skončila při své premiéře v kvalifikaci turnaje WTA před branami hlavní soutěže. Na antuce v Istanbulu patnáctiletá Češka v kvalifikačním finále podlehla po dlouhém boji 4:6, 7:5, 3:6 Rusce Anastasii Gasanovové, 181. hráčce žebříčku a přemožitelce Karolíny Plíškové z lednového turnaje v Abú Zabí.

Zdroj: Sport
Další zprávy