FOTO Angelina Jolie se stala královnou černé magie

FOTO Angelina Jolie se stala královnou černé magie
Zloba - Královna černé magie. Nejzlejší Angelina Jolie.
Zloba - Královna černé magie.
Zloba - Královna černé magie. Angelina Jolie s dcerou Vivienne.
Zloba - Královna černé magie.
Foto: Falcon
Kultura Kultura
8. 4. 2014 14:56
Podívejte se na fotografie z nové adaptace pohádky o Šípkové Růžence s Angelinou Jolie v hlavní roli královny, které zrada udělala ze srdce kámen.

Fotogalerie - Angelina Jolie se od snímku Cizinec (2010) neobjevila v hrané hollywoodské produkci. Věnovala se spíš charitě, výchově dětí, řešení zdravotních problémů a v neposlední řadě režisérské práci.

V debutu V zemi krve a medu se zabývala válkou v bývalé Jugoslávii a vztahy mezi lidmi, které tento konflikt významně ovlivnil. Ve druhém svém filmu Unbroken se vrací ještě dál do historie, ovšem téma válečného konfliktu si také ponechává. Adaptuje román Laury Hillenbrand o olympijském běžci Louisi Zamperinim, jehož osudy změnila druhá světová válka, když přežil pád bojového letounu do Tichého oceánu i zajetí japonským námořnictvem. Snímek, k němuž scénář napsali bratři Coenové, přijde do českých kin na začátku roku 2015.

Už na konci května se ale Angelina Jolie objeví i na plátně českých kin v novém zpracování Disneyho Šípkové Růženky z roku 1959. Zahraje si ve snímku Zloba – Královna černé magie zlou královnu, jejíž kdysi čisté srdce zrada proměnila v kámen.

Premiéra filmu Zloba - Královna černé magie je v českých kinech naplánovaná na 29. květen.

 

Právě se děje

před 26 minutami

Netanjahu obvinil Írán z výbuchu na izraelské obchodní lodi

 Izraelský premiér Benjamin Netanjahu dnes obvinil Írán z odpovědnosti za páteční výbuch na izraelské obchodní lodi v Ománském zálivu. Vyhnul se ale přímé odpovědi na otázku, zda Izrael chystá nějakou odvetu. Informovala o tom agentura Reuters.

Už v sobotu uvedl izraelský ministr obrany Benny Ganc, že za výbuchem na lodi pravděpodobně stojí Írán. Plavidlo MV Helios Ray pro přepravu vozidel zasáhl výbuch nad hladinou vody, který prorazil otvor v obou stranách kýlu. Nikdo z posádky nebyl zraněn. "Jednalo se nepochybně o íránskou operaci. To je jasné," řekl dnes Netanjahu izraelské rozhlasové stanici Kan.

Na dotaz, zda Izrael bude nějak reagovat, Netanjahu zopakoval svá předchozí prohlášení, že je odhodlaný zabránit Íránu ve vývoji jaderné kapacity a dodal: "Írán je největším nepřítelem Izraele, a my proti němu budeme nadále zasahovat po celé oblasti," uvedla agentura AFP.

Zdroj: ČTK
Další zprávy