Hypnoterapeut: Vraťte se do minulých životů, najdete štěstí

Magazín Magazín
1. 10. 2014 10:00
V novém díle Show Jana Krause se představí spisovatel Michal Viewegh, zpěvačka Olga Lounová a hypnoterapeut Martin Komínek.
Podívejte se na upoutávku nový díl Show Jana Krause, který bude vysílat Prima ve středu v 21:35. | Video: Prima FTV

Video – Hypnoterapeut Martin Komárek se věnuje terapii, při níž se člověk vrací do minulých životů. "Ovládá nás naše podvědomí. Pomocí hypnózy jej ovládnete vy," vysvětluje stručně význam hypnózy.

Hypnóza, resp. hypnoterapie umí pomoci v případech, kdy má člověk např. problémy se spánkem, kdy trpí nedostatkem sebevědomí, stresem, strachem, kdy jej přitahují nesprávní partneři…

"Za naše problémy může v 88 procentech podvědomí. Řídí nás na základě naší minulosti. A ta nemusí být vždy pozitivní nebo logická. Proto se sami od sebe nezbavíte zlozvyku, proto obvykle špatný vztah vyměníte za ještě horší, proto se strach sám od sebe neztratí, proto se váš problém nevyřeší čistě logickou úvahou nebo silou vůle," vysvětluje hypnoterapeut.

Zapomeňte vlastní jméno, uleví se vám

Kromě samotných terapií a přednášek nabízí pro lepší pochopení hypnózy také ukázky hypnotických fenoménů, které účastníci mají možnost na vlastní kůži zažít. Lze tak prožít např. katalepsii (strnulost končetiny nebo celého těla), nemožnost vyslovit slovo (větu), selektivní amnézii (subjekt např. zapomene vlastní jméno), halucinaci, anestézii (člověk necítí bolest), ztotožnění se s nějakou známou osobností.

Dalšími hosty Show Jana Krause bude zpěvačka Olga Lounová a spisovatel Michal Viewegh, podle jehož scénáře a předlohy Andělé všedního dne natočila režisérka Alice Nellis stejnojmenný film.

Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 1. října ve 21:35 na Primě.

 

Právě se děje

Další zprávy