Potměšil: S Chýlkovou je radost hrát, ale háže po mně boty

10. 9. 2014 9:44
Podívejte se, koho si na 10. září pozval Jan Kraus do své show na Primě.
Jan Potměšil v Show Jana Krause | Video: Prima FTV

Video – Moderátor Jan Kraus si jako prvního hosta pozval do své show herce Jana Potměšila. Uvolnil mu místo za svým stolem a sám si sedl na pohovku. "Chceme dát najevo, že jsme bezbariérový pořad," prohlásil.

Připomněli si okolnosti Potměšilova úrazu před pětadvaceti lety. "Tři měsíce jsem byl tehdy v hlubokém bezvědomí a nedávno jsem se dozvěděl, že mé tehdejší šance na přežití byly kolem sedmi procent," přiznal Jan Potměšil.

Řeč se stočila i na inscenaci divadla Studio DVA Hlava v písku, v níž Jan Potměšil hraje mimo jiné s Ivanou Chýlkovou. "To je můj úděl, já se tu pořád jako blbej vyptávám nějakých chlapů, jak se jim hraje s mojí ženou," vtipkoval Jan Kraus.

"Botu už po mně hodila, ale je radost s ní hrát," reagoval s úsměvem Jan Potměšil na otázku, jak se mu vlastně s partnerkou Jana Krause hraje. 

Jan Potměšil v Show Jana Krause
1:02
Jan Potměšil v Show Jana Krause | Video: Prima FTV

Dalšími hosty Show Jana Krause budou Kristina Soukupová, jediná Češka, která získala doktorát na elitní katedře válečných studií v Londýně, a Taurama Analola Hey Rapu, královna a kulturní ambasadorka Velikonočního ostrova.

Show Jana Krause vysílá Prima FTV dnes v 21:35.

 

Právě se děje

před 40 minutami

Poslance Volného si kvůli příspěvku na Facebooku předvolá policie

Nezařazeného poslance Lubomíra Volného, původně zvoleného za SPD, si policie předvolá k podání vysvětlení kvůli příspěvku na jeho facebookovém profilu. V něm stojí, že se připravuje plán na diskreditaci ivermektinu, což je experimentální lék proti covidu. Součástí spiknutí má být podle jeho příspěvku vražda několika pacientů. Policejní mluvčí Kateřina Rendlová serveru Seznam Zprávy sdělila, že se Volný mohl podle policie dopustit trestného činu šíření poplašné zprávy.

"Podle mých informaci se připravuje plán na diskreditaci ivermektinu pomocí úmrtí (tedy vraždy) několika pacientů, kteří jej budou užívat," napsal Volný do příspěvku na Facebooku.

Policie na Twitteru v úterý uvedla, že si pisatele předvolává k podání vysvětlení. "Kdo se hodnověrným způsobem dozví, že někdo připravuje některý z vyjmenovaných trestných činů, včetně vraždy, a tento čin nepřekazí nebo neoznámí, může se sám dopustit trestného činu. Pokud tyto informace nemá a pouze je šíří, platí totéž. Pisatele předvoláváme k podání vysvětlení," uvedla policie. 

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Poslanci opět přerušili schvalování zákona ke stavbě Dukovan

Sněmovna ve středu opětovně přerušila schvalování zákona ke stavbě nového bloku dukovanské elektrárny. Vynutila si to opozice, chce uzákonit bezpečnostní záruky výběrového řízení na dodavatele stavby nebo stanovit její maximální cenu. Přerušení si vyžádala TOP 09, která požádala o prověření pravidel omezení řečnické doby právníky dolní komory. Sněmovna se má znovu sejít po poledni.

Zdroj: ČTK
Další zprávy