Slovenky jsou náročnější než Češky, tvrdí režisér Partičky

Magazín Magazín
24. 9. 2014 12:00
V Show Jana Krause se tentokrát představí režisér Daniel Dangl, kuchařka Kamila Rundusová a bublinář Matěj Kodeš.
Daniel Dangl v Show Jana Krause | Video: Prima FTV

Video -  Herec, režisér a producent Daniel Dangl, kterého čeští diváci znají především jako "principála" televizního pořadu Partička, byl hlavním hostem dalšího pokračování Show Jana Krause. 

Kromě rozdílů mezi českými a slovenskými ženami bylo právě Danglovo účinkování v populární Partičce jedním z ústředních témat rozhovoru.

"Vy když se smějete, tak se vám úplně rozpůlí obličej,“ podivoval se Kraus. "Ano, já když se vidím, tak si připadám jako kreslený. Já nejdřív vypadám polodementně, a když se začnu smát, tak už je to úplně hotové," kontroval sebeironicky Dangl.

Řeč přišla také na dokumentární film o tragicky zesnulém hokejistovi Pavolu Demitrovi, který zaznamenal na Slovensku značný ohlas a jehož je Dangl producentem.

Nakonec se Kraus s Danglem nevyhnuli ani politice. V této souvislosti slovenský herec ocenil, že si ze sebe Češi umí udělat legraci.

Na červenou pohovku Jana Krause se následně posadila také kuchařka a blogerka Kamila "Kamu" Rundusová, která má za sebou kromě jiného angažmá u proslulého šéfkuchaře Jamieho Olivera, a na závěr bublinář Matěj Kodeš.

Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 24. září ve 21.35 na Primě.

 

Právě se děje

Další zprávy