reklama
 
 

Při menstruaci by měly ženy odpočívat, tvrdí Dagmar Kožinová

3. 9. 2014 7:54
Podívejte se na pozvánku na Show Jana Krause. Celou vysílá ve středu večer po 21. hodině televize Prima.
Podívejte se, koho si na 3. září pozval Jan Kraus do své show na Primě.

Video – Dagmar Kožinová je autorkou projektu Ženské cykly, který pomáhá v ženách probudit uvědomění a vnitřní sílu. Usiluje o to, aby ženy milovaly vlastní tělo a žily s ním v souladu. I když mají zrovna periodu.

"Ne všechny ženy vnímají menstruaci jako čas odpočinku a většinou se i při menstruaci snaží podávat výkon, pracovat a starat se o rodinu," řekla Dagmar Kožinová v Show Jana Krause, kde menstruační cykly přirovnala k životním fázím.

Kožinová vysvětlila, co ji k tomu vedlo – její manažerská pozice, která u žen prý vede k tomu, že se snaží vyrovnat mužům, ale vždy narazí na to, že to nejde, právě kvůli menstruaci a menstruačnímu cyklu. Moderátor byl zjevně lehce nervózní a postupně svými dotazy odkrýval jedno z mála posledních společenských tabu: "Třeba krev v reklamách je modrá, ne červená, to pak může nějakého nezkušeného mladíka zmást…"

Jan Kraus přivátá dnes v 21:35 na Primě dále fotbalového trenéra Františka Straku, který v současnosti vede slovenský klub Slovan Bratislava, a herce Martina Donutila, talentovaného syna Miroslava Donutila.

autor: Magazín | 3. 9. 2014 7:54

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama