reklama
 
 

Hackeři napadli televizi HBO. Mezi ukradenými daty je údajně i scénář dílu Hry o trůny

Aktualizováno 1. 8. 2017 7:01
Kabelovou televizi HBO napadli hackeři a ukradli některá její data. Podle amerického magazínu Entertainment Weekly je mezi nimi i scénář k ještě neodvysílanému dílu seriálu Hra o trůny. HBO ale zprávu nepotvrdila. Agentura Reuters napsala, že v neděli obdržela e-mail od osoby, která tvrdí, že ukradla data HBO, včetně Hry o trůny.

New York - Kabelová televize HBO v pondělí informovala, že hackeři ukradli některá její data týkající se programu vysílání.

Server týdeníku Entertainment Weekly napsal, že se jim podařilo ukrást i scénář k ještě neodvysílanému dílu fantasy seriálu Hra o trůny.

HBO, která je součástí mediální společnosti Time Warner, odmítla upřesnit, podrobnosti k ukradeným informacím o vysílacích plánech.

Zprávy, že mezi napadenými daty jsou i neodvysílané díly seriálů a scénáře televize odmítla komentovat s tím, že probíhá vyšetřování.

Entertainment Weekly napsal, že hackeři odcizili 1,5 terabytů dat a už na internet umístili ještě neodvysílané díly seriálů Hráči, Pokoj 104 a také scénář k dílu Hry o trůny, který má být odvysílán příští týden.

Seriál běží už sedmým rokem a skončit má příští rok.

Agentura Reuters napsala, že v neděli obdržela e-mail od osoby, která tvrdí, že ukradla data HBO, včetně Hry o trůny.

autor: ČTK | 31. 7. 2017 23:30

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama