Dívka narušila živý vstup v BBC. Reakce moderátora všechny odzbrojila, zrodil se hit

Aktuálně.cz Aktuálně.cz
2. 7. 2020 12:38
O nečekanou vložku se ve vysílání britské zpravodajské televize BBC postarala dcera vysokoškolské učitelky Clare Wenhamové. Do šestiminutového interview několikrát zasáhla, úroveň rozhovoru o lokálních ohniscích koronaviru v ostrovní zemi se ale díky její matce i moderátorovi podařilo udržet.
Dcera vysokoškolské učitelky narušila přímý přenos BBC | Video: BBC

Odborná asistentka London School of Economics odpovídala na otázky moderátora, zatímco dcera Scarlett se snažila najít nejvhodnější místo pro obrázek jednorožce. Nemohla se ale rozhodnout, a tak do svého počínání zapojila i svou zaneprázdněnou matku.

Ta se nenechala vyvést z míry a v klidu dceru předškolního věku odsouvala mimo záběr kamery. Když se jí to opakovaně nedařilo, vložil se do hry i moderátor Christian Fraser. Podívejte se ve videu výše, jak vše dopadlo.

Nečekaně zábavný rozhovor má na sociálních sítích už víc než dva miliony zhlédnutí. Lidé oceňují jak moderátora, tak matku, kteří dokázali nečekanou situaci zvládnout bez komplikací a s humorem.

 

Právě se děje

před 54 minutami

O změny klimatu se zajímá polovina Čechů, dvě třetiny lidí se jí obávají, zjistil průzkum

O problematiku změn klimatu se v Česku zajímá 53 procent lidí, z toho sedm procent velmi. Podle 86 procent respondentů dochází v posledních 100 letech na Zemi ke změně klimatu. Na 89 procent lidí míní, že ke změně přispívá lidská činnost, 64 procent z nich je o tom zcela přesvědčeno. Vyplynulo to z aktuálního průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM).

Názor, že lidé mohou svým chováním změnu klimatu zpomalit, zastává 76 procent respondentů, podle sedmi procent ji tak lze i úplně zastavit. Opačný názor má 12 procent české veřejnosti. Dopadů klimatické změny na Zemi se v určité míře obává 67 procent respondentů, z toho 17 procent velmi. Strach nepociťuje 29 procent.

Zdroj: ČTK
Aktualizováno před 1 hodinou

Na Pelhřimovsku se srazil nákladní vlak s autem, řidička nehodu nepřežila

Nehoda na železničním přejezdu v obci Sojníč na Pelhřimovsku ve středu na šest hodin zastavila provoz na trati Havlíčkův Brod - Veselí nad Lužnicí. Při srážce nákladního vlaku s osobním autem zemřela sedmašedesátiletá řidička auta, uvedla mluvčí policie Stanislava Rázlová. Nehodou vznikla materiální škoda asi 220 000 korun. Provoz v úseku Horní Cerekev - Počátky-Žirovnice byl obnoven ve 14:30.

Nehoda se stala krátce před 8:30 na železničním přejezdu chráněném pouze výstražnými kříži, uvedl mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal. Na místě se mimo jiné zjišťovaly rozhledové poměry, které měla řidička mít, podle Drápala byly vyhovující. "Škody byly celkově vyčísleny na 220.000 korun s tím, že 100.000 je na osobním autě," řekl Drápal. Žena v autě cestovala sama.

České dráhy zavedly po nehodě v úseku mezi Horní Cerekví a stanicí Počátky-Žirovnice náhradní autobusovou dopravu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy