Dívka narušila živý vstup v BBC. Reakce moderátora všechny odzbrojila, zrodil se hit

Aktuálně.cz Aktuálně.cz
2. 7. 2020 12:38
O nečekanou vložku se ve vysílání britské zpravodajské televize BBC postarala dcera vysokoškolské učitelky Clare Wenhamové. Do šestiminutového interview několikrát zasáhla, úroveň rozhovoru o lokálních ohniscích koronaviru v ostrovní zemi se ale díky její matce i moderátorovi podařilo udržet.
Dcera vysokoškolské učitelky narušila přímý přenos BBC | Video: BBC

Odborná asistentka London School of Economics odpovídala na otázky moderátora, zatímco dcera Scarlett se snažila najít nejvhodnější místo pro obrázek jednorožce. Nemohla se ale rozhodnout, a tak do svého počínání zapojila i svou zaneprázdněnou matku.

Ta se nenechala vyvést z míry a v klidu dceru předškolního věku odsouvala mimo záběr kamery. Když se jí to opakovaně nedařilo, vložil se do hry i moderátor Christian Fraser. Podívejte se ve videu výše, jak vše dopadlo.

Nečekaně zábavný rozhovor má na sociálních sítích už víc než dva miliony zhlédnutí. Lidé oceňují jak moderátora, tak matku, kteří dokázali nečekanou situaci zvládnout bez komplikací a s humorem.

 

Právě se děje

před 28 minutami

Čeští snowboardisté skončili na MS v kvalifikaci obřího slalomu

Boje o medaile v paralelním obřím slalomu budou na mistrovství světa v Rogle bez českých snowboardistů. Po odstoupení největší naděje Ester Ledecké, která start na šampionátu na poslední chvíli vzdala kvůli nespecifikovaným zdravotním problémům, nikdo z dalších reprezentantů neprošel ve Slovinsku kvalifikací.

Juniorky Klára Šonková a Adéla Keclíková skončily hned po první jízdě a obsadily 35. respektive 43. místo. Do druhého kola neprošli mezi muži ani Adam Počinek (43.) a Viktor Brůžek (46.).

Nejrychlejší čas mezi ženami v kvalifikaci zajela vítězka Světového poháru Ramona Hofmeisterová z Německa, mužům kraloval Rus Igor Slujev. Vyřazovací jízdy začnou ve Slovinsku ve 14:00.

Další zprávy