Zpověď nových moderátorů Top Gearu. Matt LeBlanc má nejraději porsche a fandí Stigovi

jaz
19. 2. 2016 21:15
Již v květnu se na obrazovkách britské stanice BBC objeví světoznámý motoristický pořad Top Gear.

Moderátorské složení se od posledních dílů výrazně změnilo, trojici James May, Richard Hammond a Jeremy Clarkson vyměnilo vedení televize za šest moderátorů z řad automobilových závodníků, novinářů, a nechybí dokonce jeden známý hollywoodský herec. 

Časopis Top Gear Magazine přináší v novém čísle (vychází 25. února) rozhovor s Chrisem Evansem, Mattem LeBlancem, Eddiem Jordanem, Sabine Schmitz, Rory Reidem i Chrisem Harrisem. Co na sebe moderátoři prozradili?

Foto: Profimedia.cz

Rory Reid

  • Jeho aktuální značka vozu je Ford Focus Eco Boost.
  • Nejrychlejší na okruhu Top Gear bude podle něj Matt LeBlanc a nevylučuje ani Sabine Schmitz.
  • Reidova nejoblíbenější trať se nachází ve Skotsku. „Pokud někdy budu mít šanci se projet A82 z Loch Lomond do Loch Ness, bude ze mě šťastný králíček,“ řekl britský novinář.
  • Nejrychleji jel kabrioletem Jaguar YK-S na dráze v Miramaru, kde se natáčel jeden díl Top Gearu, a to 299 kilometrů za hodinu.
 

Právě se děje

před 17 minutami

Ukrajinský prezident Zelenskyj vyzval ruského prezidenta Putina, aby přijel na východní Ukrajinu a projednal s ním snížení napětí

Zdroj: ČTK
před 24 minutami

Porota dospěla k verdiktu v procesu s expolicstou Derekem Chauvinem, který čelí obvinení z vraždy černocha George Floyda, píše agentura AP

Zdroj: ČTK
Další zprávy