Obrazem: Jednou skautem, navždy skautem. Je to bratrství i životní styl, vytváříme lepší svět, tvrdí

Obrazem: Jednou skautem, navždy skautem. Je to bratrství i životní styl, vytváříme lepší svět, tvrdí
Skauting je bratrství. (Arthur, Francie)
Skauting je sdílení s ostatními a vzájemná pomoc. Společně můžeme uskutečnit cokoliv. (Louise, Francie)
Každý skaut by se měl snažit neusnout na vavřínech a nikdy se nevzdávat. (Dmytro, Ukrajina)
Když jsem se stala skautkou, rozhodla jsem se, že skauting bude můj životní styl. (Nadya, Ukrajina)
Foto: Tomáš Tkáčik
Magazín Magazín
30. 5. 2016 12:50
Mezinárodní skautské setkání Intercamp sahá až do roku 1966, jeho 49. ročník proběhl v polovině května v pevnosti Josefov v Jaroměři. Přijely na něj přes tři tisíce skautů i skautek z více než 10 zemí. Fotograf Tomáš Tkáčik zaznamenal, co pro ně skauting znamená.
 

Právě se děje

před 5 hodinami

Trump předčasně zveřejnil záznam rozhovoru s televizí CBS

Bílý dům dnes zveřejnil nesestříhaný záznam interview mezi prezidentem Donaldem Trumpem a reportérkou pořadu 60 Minutes (60 minut) Lesley Stahlovou, z něhož Trump při natáčení předčasně odešel kvůli údajné zaujatosti novinářky, které pohrozil blíže nespecifikovanou odvetou. Podle agentury Reuters tím prezidentská kancelář porušila dohodu s televizí CBS, podle níž měl rozhovor vyjít až o víkendu v rámci zvláštního předvolebního dílu, v němž bude také interview s demokratickým kandidátem Joem Bidenem.

"Podívejte se na tu zaujatost, nenávist a drzost, kterou předvádí (pořad) 60 minut a CBS," napsal Trump na twitteru. Dodal přitom, že moderátorka dnešní (páteční SELČ) druhé a poslední předvolební debaty s Bidenem Kristen Welkerová bude "daleko horší".

Trump sdílel v příspěvku odkaz na video, v němž je pouze jeden záběr na prezidenta. V záznamu jsou však slyšet otázky moderátorky a občas i dalších lidí v místnosti.

Zdroj: ČTK
Další zprávy