50 odstínů Kubiše. Dornan okouzlil Karlovy Vary

50 odstínů Kubiše. Dornan okouzlil Karlovy Vary
Irský herec a hudebník Jamie Dornan začínal kariéru v modelingu, předváděl pro prestižní značky a módní domy
Ve filmu debutoval v historickém dramatu Sofie Coppolové Marie Antoinetta.
Vzápětí zazářil v úspěšných televizních seriálech Once Upon Time a The Fall.
Celosvětovou popularitu mu přinesla role milionáře Greye z erotické romance Padesát odstínů šedi, nedávno podepsal kontrakt na pokračování.
Foto: Hermína
Kultura Kultura
9. 7. 2015 14:06
Koprodukční snímek Anthropoid, jehož natáčení se uskuteční v následujících týdnech v České republice, představili jeho tvůrci v rámci karlovarského festivalu.

Karlovy Vary - Režisér Sean Ellis obsadil do hlavních rolí parašutistů Kubiše a Gabčíka Jamieho Dornana a Ciliana Murphyho. Gabčíkovu partnerku Liběnu Fafkovou ztvární Aňa Geislerová, partnerkou Jamieho Dornana bude Charlotte Le Bon, známá z filmu Láska na kari. 

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Prezident Zeman se příští týden setká s polským protějškem Dudou

Prezident Miloš Zeman se příští týden na Pražském hradě setká s polským prezidentem Andrzejem Dudou. Budou jednat o tématech Evropské unie či o visegrádské spolupráci. Na webu Pražského hradu to dnes uvedl mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček.

Ředitel zahraničního odboru Pražského hradu Rudolf Jindrák řekl, že se setkání uskuteční na žádost Polska. "Polská strana chce konzultovat aktuální věci kolem Evropské unie a polského předsednictví Visegrádu," uvedl. Konkrétní témata se podle něj teprve dojednávají, předpokládá ale projednávání právě evropské a visegrádské agendy, mohla by být i příležitost probrat bilaterální témata.

Zdroj: ČTK
Další zprávy