Bar nabízí podporu těm, kterým se nepovedlo první rande. Výzva se stala hitem na sociálních sítích

Magazín Magazín
22. 4. 2016 13:30
Britský bar se snaží vyjít vstříc lidem, kteří se seznamují před internet. Těm, kterým se rande naslepo nevyvedlo, nabízí podporu svého personálu. Nápis, který je umístěn na dámských toaletách, se šíří na sociálních sítích a vyvolává pochvalné reakce.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Thinkstock

Seznamování přes internet není již dávno ničím výjimečným a díky mobilním aplikacím se dává dohromady čím dál tím víc párů. Strach z nepovedené schůzky je ale jednou z možných komplikací, které se řada lidí obává. A přesně jim, jak informoval britský deník The Metro, vyšel britský bar The Brickyard v St Albans vstříc. 

The Brickyard
The Brickyard | Foto: Facebook The Brickyard

„Nepovedlo se vám rande? Nelíbí se vám ten muž nebo vám přijde divný? Vraťte se do baru a požádejte Rachelle nebo Jennifer o pomoc,“ píše se na ceduli umístěné na dámských toaletách.

Snímek s nápisem se okamžitě začal šířit na sociálních sítích. Počin personálu baru vesměs všichni chválí. Iniciativa The Women’s Equality Party St Albans považuje snahu za vynikající nápad. Někteří se ale pozastavují nad tím, že výzva se týká pouze žen.

„Děkujeme všem. Po pravdě jsme takový zájem nečekali. Samozřejmě plánujeme zahájit podobnou kampaň i pro naše mužské zákazníky. Samozřejmě si uvědomujeme, že i muži se mohou potýkat s podobnými problémy,“ reagovali zaměstnanci podniku na Facebooku na výtky některých komentujících.

Výzva je ale rovněž určena i dalším zákazníkům. Zaměstnanci jim hodlají poskytnout podporu i v situacích, kdy se necítí komfortně. „Vaše bezpečnost a štěstí jsou naší největší prioritou,“ vyzývá nápis.

Člověk se v dané lokalitě může nacházet pouze určitou dobu a vy máte možnost si s ním víceméně užít, říká Marek Botha. | Video: Daniela Drtinová
 

Právě se děje

Další zprávy