Nechtěla jít s mužem na rande. Předstírala proto smrt

pej
26. 1. 2015 10:29
Britka nevěděla, jak muži šetrně sdělit, že o něj již nejeví zájem.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Thinkstock

Somerset - Hledání partnera přes seznamky se mnohdy může proměnit v noční můru. Jak dotyčné osobě po první schůzce šetrně oznámit, že již o další shledání nemáte zájem?

Stejnou otázku položil svým čtenářům i britský deník The Mirror a z desítky odpovědí vybral příběh devětadvacetileté ženy. Ta totiž kvůli muži ze seznamky předstírala vlastní smrt.

"Dostali jsme mnoho odpovědí, ale o jednu z nich se s vámi musíme podělit," uvedl The Mirror.

Anna Grey měla hned po první schůzce jasno, že z tohoto setkání žádný vztah nebude. Když ji ale neznámý muž pozval na druhé rande, neuměla být upřímná a nevěděla, jak se ze setkání vymluvit. Vydávala se tak za vlastní sestru a dotyčnému napsala, že Anna je hospitalizována s vážnou nemocí.

Lež má krátké nohy

"Ahoj, jsem Annina sestra. Je mi to moc líto, ale museli jsme ji odvézt do nemocnice s velmi vážnou nemocí. Až se vrátí a bude se cítit lépe, předám jí váš vzkaz," napsala muži zprávu.

Nápadník se nenechal odbýt a napsal: "Jsem teď před nemocnicí. Napište mi číslo jejího pokoje a já ji navštívím." Anna se snažila ještě chvíli vymlouvat, ale nakonec ji nenapadlo nic jiného než napsat: "Bohužel jsme ji včera ztratili. Zemřela."

Na tuhle zprávu už odpověď nedostala až do doby, kdy si zřídila profil na dalších seznamkách. Tam ji zahlédl i dotyčný a poslal jí několik urážlivých zpráv.

"Opravdu mu to nemám za zlé. Měla jsem být upřímnější, ale srdci se prostě nedá poroučet," řekla Anna v rozhovoru pro The Mirror.

 

Právě se děje

Další zprávy