Nor hledá své matce z Česka přítele. Video se stalo hitem

jaz
19. 5. 2015 8:30
Syn točil během roku tajně svou matku, aby se jí pokusil najít nového přítele. Video zhlédly už skoro tři miliony lidí.
Video: YouTube

Oslo – Alex Lyngaas z Norska natáčel celý rok na video svou matku, devětašedesátiletou Evu, která po dvou dětech a dvou neúspěšných manželstvích zůstala sama. Video sestříhal a vznikl klip, ve kterém vyzývá potenciální nápadníky, aby matce napsali.

"Rád bych vám představil svou matku Evu, která je sama, ale zaslouží si najít dobrého muže,“ uvádí Alex pětiminutové video nazvané Hledá se Adam, o kterém matce řekl, až když bylo hotové. Šokovanou Evu, která se narodila v České republice, synův nápad pobavil a dala svolení k publikování na serveru YouTube.

Během tří dnů nasbíralo video půl milionu diváků a po osmi dnech už mělo tři miliony zhlédnutí. Skoro sedmdesátiletá žena je podle svého nejstaršího syna Chrise dobrou partií a kromě toho, že se ráda prochází v přírodě, hraje aktivně tenis, jezdí na kole a také miluje pivo.

Alex tak nabádá potenciální partnery, aby se ozvali nebo také natočili video a poslali ho na e-mailovou adresu [email protected]

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Tenisté Evropy vedou v Laver Cupu po dnešních dvouhrách 2:1

Tenisté Evropy vedou pro prvních třech zápasech úvodního dne Laver Cupu nad výběrem světa 2:1. Body výběru kapitána Björna Borga získali ve dvouhrách v Ženevě Dominic Thiem a Stefanos Tsitsipas, v týmu Johna McEnroea uspěl Jack Sock. Program dnes ve Švýcarsku uzavře čtyřhra, v níž nastoupí domácí hvězda Roger Federer s Alexandrem Zverevem proti Denisi Shapovalovi se Sockem.

Rakušan Thiem v úvodním duelu třetího ročníku Laver Cupu odvrátil v duelu se Shapovalovem tři mečboly a nakonec Kanaďana porazil 6:4, 5:7 a 13:11. Američan Sock pak vyrovnal výhrou 6:1, 7:6 nad Italem Fabiem Fogninim a Evropu pak dostal znovu do vedení Tsitsipas, který v duelu debutantů přehrál dalšího Američana Taylora Fritze 6:2, 1:6, 10:7.

Úvodní ročník, který v roce 2017 hostila Praha, vyhrál tým Evropy a vloni v Chicagu trofej obhájil. V Ženevě bude vítěz znám v neděli.

Další zprávy