Nor hledá své matce z Česka přítele. Video se stalo hitem

jaz
19. 5. 2015 8:30
Syn točil během roku tajně svou matku, aby se jí pokusil najít nového přítele. Video zhlédly už skoro tři miliony lidí.
Video: YouTube

Oslo – Alex Lyngaas z Norska natáčel celý rok na video svou matku, devětašedesátiletou Evu, která po dvou dětech a dvou neúspěšných manželstvích zůstala sama. Video sestříhal a vznikl klip, ve kterém vyzývá potenciální nápadníky, aby matce napsali.

"Rád bych vám představil svou matku Evu, která je sama, ale zaslouží si najít dobrého muže,“ uvádí Alex pětiminutové video nazvané Hledá se Adam, o kterém matce řekl, až když bylo hotové. Šokovanou Evu, která se narodila v České republice, synův nápad pobavil a dala svolení k publikování na serveru YouTube.

Během tří dnů nasbíralo video půl milionu diváků a po osmi dnech už mělo tři miliony zhlédnutí. Skoro sedmdesátiletá žena je podle svého nejstaršího syna Chrise dobrou partií a kromě toho, že se ráda prochází v přírodě, hraje aktivně tenis, jezdí na kole a také miluje pivo.

Alex tak nabádá potenciální partnery, aby se ozvali nebo také natočili video a poslali ho na e-mailovou adresu [email protected]

 

Právě se děje

před 32 minutami

Házenkářky Mostu s předstihem vyhrály interligu

Házenkářky Mostu s předstihem vyhrály česko-slovenskou interligu. Po výhře 35:27 v šlágru nad Porubou už ve zbylých čtyřech kolech nemohou být předstiženy a společnou soutěž vyhrály potřetí v historii po letech 2013 a 2018.

Černým andělům se ve 22. kole povedla i s úroky odveta za říjnovou jednogólovou porážku z palubovky Poruby (25:26). To je také jediná ztráta českých šampionek v tomto ročníku soutěže.

Baník se vrátil na interligový trůn po loňském druhém místě, kdy o bod nestačil na dlouhodobě nejlepší slovenský celek Michalovce.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Situaci v Idlibu bude Erdogan řešit s Putinem, Merkelovou a Macronem na začátku března

Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan řekl, že 5. března bude o situaci v severosyrské provincii Idlib hovořit na setkání s ruským prezidentem Vladimirem Putinem, německou kancléřkou Angelou Merkelovou a francouzským prezidentem Emmanuelem Macronem. V Idlibu syrská armáda pokračuje v postupu proti rebelům, které podporuje Ankara, a v sobotu při její palbě zahynul další turecký voják.

Zdroj: ČTK
Další zprávy