Nor hledá své matce z Česka přítele. Video se stalo hitem

jaz
19. 5. 2015 8:30
Syn točil během roku tajně svou matku, aby se jí pokusil najít nového přítele. Video zhlédly už skoro tři miliony lidí.
Video: YouTube

Oslo – Alex Lyngaas z Norska natáčel celý rok na video svou matku, devětašedesátiletou Evu, která po dvou dětech a dvou neúspěšných manželstvích zůstala sama. Video sestříhal a vznikl klip, ve kterém vyzývá potenciální nápadníky, aby matce napsali.

"Rád bych vám představil svou matku Evu, která je sama, ale zaslouží si najít dobrého muže,“ uvádí Alex pětiminutové video nazvané Hledá se Adam, o kterém matce řekl, až když bylo hotové. Šokovanou Evu, která se narodila v České republice, synův nápad pobavil a dala svolení k publikování na serveru YouTube.

Během tří dnů nasbíralo video půl milionu diváků a po osmi dnech už mělo tři miliony zhlédnutí. Skoro sedmdesátiletá žena je podle svého nejstaršího syna Chrise dobrou partií a kromě toho, že se ráda prochází v přírodě, hraje aktivně tenis, jezdí na kole a také miluje pivo.

Alex tak nabádá potenciální partnery, aby se ozvali nebo také natočili video a poslali ho na e-mailovou adresu [email protected]

 

Právě se děje

Aktualizováno před 23 minutami

Dálnici D7 na Kladensku uzavřela nehoda dvou aut, pět lidí je zraněných

Dálnici D7 na 12. kilometru ve směru na Slaný na Kladensku vpodvečer uzavřela nehoda dvou osobních aut. Pět lidí včetně malého dítěte utrpělo zranění, řekla mluvčí krajských hasičů Dagmar Zemanová. Opravila tak původní informace o třech havarovaných autech a čtyřech zraněných.

"Dispečink to upřesňoval. Bylo tam pět zraněných, z toho jedno dítě ve věku do jednoho roku," uvedla Zemanová.

Podle policejní mluvčí Markéty Johnové byla nehoda hlášena krátce po 17:45, auta bourala mezi kilometry 12 až 12,5 ve směru na Chomutov. Dálnice je neprůjezdná mezi 9. a 18. kilometrem. Na místě přistával vrtulník záchranné služby.

Zdroj: ČTK
Další zprávy