Ringo Starr, bubeník The Beatles, zahraje v Kongresovém centru. Vrací se po sedmi letech

ČTK ČTK
15. 12. 2017 22:07
Bubeník a bývalý člen The Beatles Ringo Starr (77) vystoupí 19. června 2018 v pražském Kongresovém centru. Bude to jeho druhá návštěva České republiky, poprvé tu hrál v červnu 2011. Koncert je součástí jeho evropského turné k aktuálnímu albu Give More Love, které absolvuje se svým All Starr Bandem. Na koncertech ale zazní také hity The Beatles - Yellow Submarine, I Wanna Be Your Man nebo With a Little Help From My Friends. Vstupenky na pražský koncert stojí 1590 až 4590 korun. Vedle hudby se Starr věnuje i filmu, prozatím má na kontě 19 studiových alb, 37 filmových rolí a nespočet hostování na albech jiných slavných kolegů.
Ringo Starr
Ringo Starr | Foto: ČTK

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Trump předčasně zveřejnil záznam rozhovoru s televizí CBS

Bílý dům dnes zveřejnil nesestříhaný záznam interview mezi prezidentem Donaldem Trumpem a reportérkou pořadu 60 Minutes (60 minut) Lesley Stahlovou, z něhož Trump při natáčení předčasně odešel kvůli údajné zaujatosti novinářky, které pohrozil blíže nespecifikovanou odvetou. Podle agentury Reuters tím prezidentská kancelář porušila dohodu s televizí CBS, podle níž měl rozhovor vyjít až o víkendu v rámci zvláštního předvolebního dílu, v němž bude také interview s demokratickým kandidátem Joem Bidenem.

"Podívejte se na tu zaujatost, nenávist a drzost, kterou předvádí (pořad) 60 minut a CBS," napsal Trump na twitteru. Dodal přitom, že moderátorka dnešní (páteční SELČ) druhé a poslední předvolební debaty s Bidenem Kristen Welkerová bude "daleko horší".

Trump sdílel v příspěvku odkaz na video, v němž je pouze jeden záběr na prezidenta. V záznamu jsou však slyšet otázky moderátorky a občas i dalších lidí v místnosti.

Zdroj: ČTK
Další zprávy