Ringo Starr, bubeník The Beatles, zahraje v Kongresovém centru. Vrací se po sedmi letech

ČTK ČTK
15. 12. 2017 22:07
Bubeník a bývalý člen The Beatles Ringo Starr (77) vystoupí 19. června 2018 v pražském Kongresovém centru. Bude to jeho druhá návštěva České republiky, poprvé tu hrál v červnu 2011. Koncert je součástí jeho evropského turné k aktuálnímu albu Give More Love, které absolvuje se svým All Starr Bandem. Na koncertech ale zazní také hity The Beatles - Yellow Submarine, I Wanna Be Your Man nebo With a Little Help From My Friends. Vstupenky na pražský koncert stojí 1590 až 4590 korun. Vedle hudby se Starr věnuje i filmu, prozatím má na kontě 19 studiových alb, 37 filmových rolí a nespočet hostování na albech jiných slavných kolegů.
Ringo Starr
Ringo Starr | Foto: ČTK

 

Právě se děje

před 15 minutami

Maltská policie zadržela podnikatele Fenecha na jeho jachtě

Maltská policie zadržela podnikatele Yorgena Fenecha, majitele společnosti 17 Black. Podle listu Times of Malta ho zatkla na jeho jachtě.

Stalo se tak den poté, co se objevily informace, že policie také zadržela muže, kterého považuje za zprostředkovatele vraždy novinářky Daphne Caruanaové Galiziové. Třiapadesátiletá novinářka, která na svém blogu psala o korupci ve vládních kruzích, zahynula při výbuchu bomby ve svém voze v říjnu 2017. Její smrt vyvolala v Evropě zděšení i pochybnosti o vládě práva ve středomořském ostrovním státě.

Zdroj: Zahraničí , ČTK
Další zprávy