Pěvkyně Soňa Červená si ve vlaku poranila krček stehenní kosti. Operace proběhla bez komplikací

ČTK ČTK
30. 1. 2018 14:47
Dvaadevadesátiletá pěvkyně Soňa Červená se podrobila operaci krčku stehenní kosti ve Fakultní nemocnici u svaté Anny v Brně. Úraz si přivodila pádem ve vlaku, když v pátek po dopolední divadelní zkoušce v Brně odjížděla do Prahy. Podle mluvčí nemocnice Petry Veselé proběhla operace dobře. "Pacientka se těší úžasné kondici, dnes by měla začít s rehabilitací chůze. Časný pooperační průběh je v této chvíli bez jakýchkoliv komplikací," řekla. Pěvkyně Červená v brněnském Národním divadle zkouší inscenaci Čajkovského opery Piková dáma. V režii Martina Glasera ji na konci února uvede Mahenovo divadlo.
Pěvkyně Soňa Červená.
Pěvkyně Soňa Červená. | Foto: Dokument Červená
 

Právě se děje

před 13 minutami

Maltská policie zadržela podnikatele Fenecha na jeho jachtě

Maltská policie zadržela podnikatele Yorgena Fenecha, majitele společnosti 17 Black. Podle listu Times of Malta ho zatkla na jeho jachtě.

Stalo se tak den poté, co se objevily informace, že policie také zadržela muže, kterého považuje za zprostředkovatele vraždy novinářky Daphne Caruanaové Galiziové. Třiapadesátiletá novinářka, která na svém blogu psala o korupci ve vládních kruzích, zahynula při výbuchu bomby ve svém voze v říjnu 2017. Její smrt vyvolala v Evropě zděšení i pochybnosti o vládě práva ve středomořském ostrovním státě.

Zdroj: Zahraničí , ČTK
Další zprávy