reklama
 
 

VIDEO Karel Roden fotí krásně nahé ženy. Jako Jan Saudek

11. 11. 2014 8:53
Podívejte se na první ukázku z českého filmu Fotograf. V hlavní roli Karel Roden.

Praha – Do českých kin míří drama Fotograf, které je inspirováno životem světoznámého fotografa Jana Saudka. Režisérkou je Irena Pavlásková, která natočila filmy jako např. Bestiář (2007) nebo Zemský ráj to napohled (2009).

Hlavní roli ztvárnil Karel Roden, který se objeví ve zcela nové herecké poloze coby excentrický milovník žen. Hlavní ženskou roli získala Marie Málková, kterou diváci znají z filmu Donšajni (2013) nebo seriálu Comeback.

„Příběh je okořeněn humorem, neboť náš hrdina je smyslem pro humor vrchovatě obdařen. Film poodkrývá tajemství Janovy tvorby, ponořuje se do bizarního a sugestivního světa žen, které ho obklopují,“ říká režisérka Irena Pavlásková o snímku, na jehož scénáři se podílela s Janem Saudkem.

Oficiální synopse slibuje „Exempláře všech těchto ženských typů jsou pikantním kořením mimořádného filmu, který je příjemně hořkou komedií s erotickými prvky.“ Dvouapůlminutový trailer potvrzuje, že erotika diváky rozhodně čeká. Uvidíme, zda Rodenovi role typově sedne. Ve vedlejších rolích uvidíme Jenovéfu Bokovou, Zuzanu Vejvodovou nebo Vilmu Cibulkovou.

Fotograf vstoupí do kin 8. ledna 2015.

autor: Kultura | 11. 11. 2014 8:53

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama