VIDEO Karel Roden fotí krásně nahé ženy. Jako Jan Saudek

Kultura Kultura
11. 11. 2014 8:53
Podívejte se na první ukázku z českého filmu Fotograf. V hlavní roli Karel Roden.
Karel Roden jako Jan Saudek.
Karel Roden jako Jan Saudek. | Foto: Bioscop

Praha – Do českých kin míří drama Fotograf, které je inspirováno životem světoznámého fotografa Jana Saudka. Režisérkou je Irena Pavlásková, která natočila filmy jako např. Bestiář (2007) nebo Zemský ráj to napohled (2009).

Hlavní roli ztvárnil Karel Roden, který se objeví ve zcela nové herecké poloze coby excentrický milovník žen. Hlavní ženskou roli získala Marie Málková, kterou diváci znají z filmu Donšajni (2013) nebo seriálu Comeback.

Podívejte se na ukázku z filmu Fotograf, který o Janu Saudkovi natočila Irena Pavlásková.
2:26
Podívejte se na ukázku z filmu Fotograf, který o Janu Saudkovi natočila Irena Pavlásková. | Video: Bioscop

„Příběh je okořeněn humorem, neboť náš hrdina je smyslem pro humor vrchovatě obdařen. Film poodkrývá tajemství Janovy tvorby, ponořuje se do bizarního a sugestivního světa žen, které ho obklopují,“ říká režisérka Irena Pavlásková o snímku, na jehož scénáři se podílela s Janem Saudkem.

Oficiální synopse slibuje „Exempláře všech těchto ženských typů jsou pikantním kořením mimořádného filmu, který je příjemně hořkou komedií s erotickými prvky.“ Dvouapůlminutový trailer potvrzuje, že erotika diváky rozhodně čeká. Uvidíme, zda Rodenovi role typově sedne. Ve vedlejších rolích uvidíme Jenovéfu Bokovou, Zuzanu Vejvodovou nebo Vilmu Cibulkovou.

Fotograf vstoupí do kin 8. ledna 2015.

 

Právě se děje

před 13 minutami

V nominaci osmnáctky jsou Jiříček a Svozil, do USA poletí i dva náhradníci

Celkem 27 hokejistů je v nominaci reprezentační osmnáctky na mistrovství světa, které uspořádají od 26. dubna do 6. května americká města Frisco a Plano. Ve výběru kouče Jakuba Petra jsou tři brankáři, osm obránců a 16 útočníků, nechybí zadáci David Jiříček se Stanislavem Svozilem či kvarteto krajánků z Finska a Švýcarska. Trenéři berou do zámoří i s ohledem na zdravotní rizika dva hráče navíc jako náhradníky.

Širší nominace českých hokejistů na MS hráčů do 18 let v USA:

Brankáři: Patrik Hamrla (Karlovy Vary), Tomáš Suchánek (Třinec), Oliver Šatný (Mladá Boleslav),

obránci: David Jiříček (Plzeň), David Moravec (Mladá Boleslav), Matěj Pinkas (Hradec Králové), Stanislav Svozil (Brno), Jakub Šedivý (Liberec), David Špaček (Litoměřice), Jiří Ticháček (Kladno), Tomáš Hamara (Tappara Tampere/Fin.),

útočníci: Petr Moravec, Lukáš Pajer, David Skuhrovec, Matyáš Šapovaliv (všichni Litoměřice), Jiří Kulich, Dominik Rymon (oba Karlovy Vary), Jakub Altrichter (Šumperk), Jakub Brabenec (Brno), Marcel Marcel (Plzeň), Matouš Menšík (Jihlava), Martin Ryšavý (Vítkovice), Šimon Slavíček (Slavia Praha), Gabriel Szturc (Mladá Boleslav), Jaroslav Chmelař (Jokerit Helsinky/Fin.), Jakub Kos (Ilves Tampere/Fin.), Šimon Marha (Ambri-Piotta/Švýc.).

před 18 minutami

Koncert Stinga ve Slavkově byl potřetí odložen

Pořadatelé museli už potřetí odložit koncert britského hudebníka Stinga ve Slavkově u Brna, znovu o rok. Nový termín je 31. července 2022, dosud se počítalo s letošním 25. červencem. Důvodem pro odklad je stejně jako loni pandemie koronaviru. Vstupenky zůstávají v platnosti, oznámila agentura Live Nation.

Mnohonásobný držitel ceny Grammy měl v zámecké zahradě zahrát už předloni. Na poslední chvíli koncert zrušil ze zdravotních důvodů. Kvůli pandemii nového typu koronaviru pak nevyšlo ani loňské vystoupení a fanoušci Stinga budou zklamaní také letos.

Slavkovská zámecká zahrada měla být jednou ze zastávek prodlouženého turné s programem My Songs. Jako předkapela měli vystoupit Vojtěch Dyk s B-Side Bandem a Lenka Nová.

Zdroj: ČTK
Další zprávy