Hunger Games končí: Takhle proběhne bitva o Kapitol!

pej
24. 7. 2015 13:10
Podívejte se na trailer k filmu Hunger Games: Síla vzdoru 2. část. Hlavní roli Katniss Everdeen si opět zahraje oscarová herečka Jennifer Lawrence.
Trailer Hunger Games: Síla vzdoru 2. část | Video: YouTube

Video – Už v listopadu do kin zamíří závěrečná část filmové série Hunger Games: Síla vzdoru, která vznikla podle knižní předlohy americké spisovatelky Suzanne Collins.

Trailer láká zejména na vrcholící boj o Kapitol, ve kterém opět nebudou chybět Katniss Everdeen (Jennifer Lawrence) společně s Galem (Liam Hemsworth), Finnickem (Sam Glafin) a Peetou (Josh Hutcherson).

Ve dvou a půl minutovém videu se objeví i další hrdinové, Haymitch (Woody Harrelson), prezidentka Alma Coin (Julianne Moore) a na samém konci i Philip Seymour Hoffman, který zemřel několik dní před koncem natáčení. Ten si opět zahrál Plutarcha Heavensbeeho.

První část Síly vzdoru měla premiéru loni na podzim. Při rozpočtu 125 milionů dolarů utržila celosvětově přes 750 milionů. Film měl v USA také nejvyšší tržby při premiérovém víkendu v porovnání s dalšími snímky roku 2014.

Režisérem posledního dílu, který do českých dorazí 19. listopadu, se opět stal Francis Lawrence.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Wizz Air spustí od července novou linku z Prahy do albánské Tirany

Létat bude na trase dvakrát týdně.  Po ohlášení linky Českých aerolinií (ČSA) do Londýna jde o druhou zcela novou linku po koronavirové krizi na pražském letišti. Vedle toho dopravci obnovují provoz zavedených linek.

Letadla Wizz Air mezi Prahou a Tiranou budou létat vždy v pondělí a v pátek. Wizz Air bude na lince používat letadlo Airbus A320 Family v konfiguraci až pro 189 cestujících. Na trase v minulých letech létaly také Smartwings.

Provoz na pražském letišti tak bude dál ožívat po koronavirové krizi, která téměř utlumila letecký provoz. V dubnu dubnu letiště zaznamenalo bezprecedentní pokles provozu o 99,6 procenta, když odbavilo 5031 cestujících. Na konci měsíce fungovaly pouze dvě pravidelné linky, a to do Minsku a Sofie.

Další zprávy