Hunger Games končí: Takhle proběhne bitva o Kapitol!

pej
24. 7. 2015 13:10
Podívejte se na trailer k filmu Hunger Games: Síla vzdoru 2. část. Hlavní roli Katniss Everdeen si opět zahraje oscarová herečka Jennifer Lawrence.
Trailer Hunger Games: Síla vzdoru 2. část | Video: YouTube

Video – Už v listopadu do kin zamíří závěrečná část filmové série Hunger Games: Síla vzdoru, která vznikla podle knižní předlohy americké spisovatelky Suzanne Collins.

Trailer láká zejména na vrcholící boj o Kapitol, ve kterém opět nebudou chybět Katniss Everdeen (Jennifer Lawrence) společně s Galem (Liam Hemsworth), Finnickem (Sam Glafin) a Peetou (Josh Hutcherson).

Ve dvou a půl minutovém videu se objeví i další hrdinové, Haymitch (Woody Harrelson), prezidentka Alma Coin (Julianne Moore) a na samém konci i Philip Seymour Hoffman, který zemřel několik dní před koncem natáčení. Ten si opět zahrál Plutarcha Heavensbeeho.

První část Síly vzdoru měla premiéru loni na podzim. Při rozpočtu 125 milionů dolarů utržila celosvětově přes 750 milionů. Film měl v USA také nejvyšší tržby při premiérovém víkendu v porovnání s dalšími snímky roku 2014.

Režisérem posledního dílu, který do českých dorazí 19. listopadu, se opět stal Francis Lawrence.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Fotbalový Liberec prodloužil smlouvu s kapitánem Mikulou

Fotbalový Liberec si pojistil služby kapitána Jana Mikuly. Osmadvacetiletý defenzivní univerzál prodloužil se severočeským ligovým klubem smlouvu o další dvě sezony. Slovan o tom informoval na svém webu.

"V Liberci jsem od začátku roku 2017, za tu dobu jsem si zde zvykl a jsem tady spokojený. Je tu dobrý kolektiv a já budu rád dál jeho součástí," uvedl Mikula.

"Miky je součástí Slovanu už pár roků a je dobře, že zůstává. Je to charakterově výborný kluk, který má zkušenosti a je poctivým fotbalistou. Je velmi zodpovědný v defenzivní práci, ale umí i zaútočit. Je také skvělým týmovým hráčem. Jeho další nespornou výhodou je univerzálnost. V defenzivě umí zahrát více postů, když nás tlačí bota při zranění některých hráčů," doplnil liberecký kouč Pavel Hoftych.

Mikula má na kontě 135 ligových startů a čtyři vstřelené branky. Nejvyšší soutěž hrál vedle Liberce také za Slavii Praha a Jihlavu.

Další zprávy