Hunger Games útočí na kasovní trhák. Kritici ale film cupují

Jennifer Lawrence
Přestože se zatím jednalo o slavnostní premiéru a  film půjde do kin 20. listopadu, předprodejové servery jako Fandango nebo MovieTickets.com zaznamenaly zvýšený prodej vstupenek až o 80 procent. (na snímku Jennifer Lawrence)
Za to vděčí právě filmu Hunger Games: Síla vzdoru 1. část, na nějž byly vstupenky v předprodeji už od 29. října. (na snímku Liam Hemsworth)
Filmové adaptace trilogie americké spisovatelky Suzanne Collins, jejíž první dva díly u nás vyšly pod názvem Aréna smrti a Vražedná pomsta, trhaly rekordy již před dvěma lety. (na snímku Suzanne Collins)
První díl postapokalyptického světa, kde ve válkou zničené Severní Americe vznikla nová země Panem vedená Kapitolem, vypráví o šestnáctileté dívce Katniss Everdeen. (na snímku Jennifer Lawrence)
Foto: Reuters
jaz
19. 11. 2014 12:46
V Los Angeles proběhla premiéra nového dílu filmu Hunger Games. Podívejte se, které hollywoodské hvězdy si nenechaly ujít slavnostní večer.

Los Angeles – "Speciální efekty jsou chabé a scénář skřípe, i když film stejně dokáže nadchnout,“ zní například kritika deníku The Guardian, který hodnotí pokračování očekávaného filmu Hunger Games: Síla vzdoru 1. část.

Slavnostní premiéra za účasti známých tváří z trilogie podle knižní předlohy americké spisovatelky Suzanne Collins proběhla v úterý 18. listopadu v Nokia Theatre v Los Angeles.

Česká premiéra filmu je naplánovaná na 20. listopadu. Podívejte se do fotogalerie na ty nejzajímavější momenty ze slavnostního uvedení v Los Angeles. 

 

Právě se děje

Další zprávy