Cestovní kancelář si vystřelila z opilého Angličana. Napovídala mu, že si koupil zájezd za 142 tisíc

Magazín Magazín
12. 11. 2017 13:03
Mladík po cestě z večírku ztratil v Cheltenhamu řidičský průkaz. Našel jej zaměstnanec cestovní kanceláře, který mu ho poslal zpátky společně s domnělou letenkou na luxusní dovolenou na Maledivy.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Thinkstock

Poněkud neobvykle se rozhodli potrestat nálezci řidičského průkazu jeho majitele. Zaměstnanec anglické cestovní kanceláře Flight Centre našel nedávno na ulici ve městě Cheltenham řidičský průkaz jistého Williama Armstronga, jenž doklad ztratil během návratu domů po prohýřené noci.

Aby mu navrácení dokladu trochu okořenil, přidal k dopisu itinerář domněle rezervovaného luxusního pobytu na Maledivách v hodnotě pěti tisíc liber, v přepočtu zhruba 142 tisíc korun. Příběh přinesl britský deník Metro.

Kromě letenky však Armstrong v dopise našel také vzkaz: "Děláme si legraci. Našli jsme tvůj řidičák (přiložen) u naší prodejny a říkali jsme si, že jej budeš potřebovat." Zaměstnanec jménem Steve ale nezapomněl připomenout, aby si na ně vzpomněl, až bude plánovat svou příští dovolenou.

Mladík vtipný dopis zveřejnil také na svém Twitteru.

A později i fotku s nálezcem dokladu.

 

Právě se děje

před 44 minutami

Nechte polské ženy chodit na interrupci v Česku, vyzývají Piráti

Piráti vyzývají vládu, aby umožnila polským ženám podstoupit interrupci v českých zdravotnických zařízeních. Kabinet by podle opoziční strany měl Polkám tuto možnost nabídnout kvůli rozhodnutí polského ústavního soudu, který minulý týden zakázal provádět interrupce z důvodu poškození plodu. Proti rozhodnutí soudu se demonstruje v mnoha polských městech.

"Jakmile to bude jenom trochu možné, Česká republika by měla poskytnout maximální součinnost v poskytování lékařské péče ženám, jejichž vlastní vláda jim možnost volby odepírá," uvedl pirátský poslanec František Kopřiva. Podle něj znamená rozhodnutí polského ústavního soudu omezování lidských práv, Česko by od něj nemělo odvracet zrak.

Zdroj: ČTK
Další zprávy