Rapper Nelly zatčen, v jeho autě našla policie pervitin

ČTK ČTK
12. 4. 2015 9:30
Zatčení podle místní policie následovalo poté, co strážci zákona kvůli chybějící dálniční známce zastavili zpěvákův autokar a nalezli v něm nelegální omamné látky
V autě slavného amerického rappera se našel pervitin.
V autě slavného amerického rappera se našel pervitin. | Foto: reeb0k2008 / Wikimedia Commons

Nashville (USA) - Americký rapper a hvězda televizních reality show Nelly (40), oceněný prestižní cenou Grammy, byl v sobotu v americkém státu Tennessee zatčen a obviněn z držení drog. Oznámily to tiskové agentury.

Zatčení podle místní policie následovalo poté, co strážci zákona kvůli chybějící dálniční známce zastavili zpěvákův autokar a nalezli v něm nelegální omamné látky. Podle policejního hlášení byla z rappera cítit marihuana.

Při prohlídce autobusu našli policisté pět balíčků metamfetaminu, tedy pervitinu, malé množství marihuany, výbavu pro aplikaci drog i několik zbraní. Zatčen a obviněn byl rovněž Nellyho společník v autobusu.

Před třemi lety policejní hlídka při kontrole v západním Texasu rovněž našla v rapperově autobusu marihuanu, heroin a nabitou zbraň. Policisté jednoho ze členů zpěvákova doprovodu tehdy zatkli, další, včetně Nellyho, propustili.

Nelly, jehož skutečné jméno zní Cornell Haynes, hrál v několika filmech a v roce 2009 jej časopis Billboard označil za jednoho z největších umělců dekády.

 

Právě se děje

Další zprávy