Sex, drogy a vězení. Muzikanti, kteří skončili za mřížemi

Foto: Reuters
pej
Aktualizováno 9. 11. 2014 14:48
Mnoho slavných muzikantů mělo někdy problémy se zákonem, ať už kvůli drogám, alkoholu nebo násilí. Kdo z nich skutečně skončil za mřížemi a jak dlouhý trest si odpykal?

Fotogalerie - Bubeník australské hardrockové skupiny AC/DC Phil Rudd byl ve čtvrtek ráno zatčen na Novém Zélandu, informoval server BBC. Policie muzikanta obvinila z pokusu o vraždu (toto obvinění později stáhla), držení omamných a psychotropních látek. Hrozí mu desetileté vězení.

V minulosti skončilo za mřížemi mnoho dalších muzikantů za nejrůznější důvody a prohřešky proti zákonu. Připomeňte si, kteří to byli.

 

Právě se děje

před 9 minutami

Prováděcí zákon k brexitové dohodě prošel první zkouškou v britské Dolní sněmovně

Britští poslanci posunuli prováděcí zákon k brexitové dohodě do další fáze legislativního procesu. Návrh prošel první zkouškou v dolní komoře britského parlamentu, když jej po druhém čtení podpořilo 329 zákonodárců, zatímco proti bylo jen 299. Britská média úvodní vítězství vlády očekávala, kabinet premiéra Borise Johnsona ale dnes potřebuje prosadit ještě kontroverzní harmonogram dalšího projednávání ratifikačního zákona.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Ruští a syrští vojáci dle Lavrova od půlnoci vstoupí do oblasti turecké operace. Rusko a Turecko tam budou společně monitorovat situaci, píše Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy