Sex, drogy a vězení. Muzikanti, kteří skončili za mřížemi

Sex, drogy a vězení. Muzikanti, kteří skončili za mřížemi
Bývalý zpěvák velšské skupiny Lostprophets Ian Watkins byl v prosinci roku 2012 odsouzen na devětadvacet let odnětí svobody za sexuální zneužívání dětí.
Frontmanovi americké metalové kapely Lamb of God, Randy Blythovi, hrozilo až desetileté vězení za to, že během koncertu v pražském klubu Abaton v roce 2010 shodil devatenáctiletého fanouška z pódia.
Ten spadl hlavou na zem a po 14 dnech v kómatu zemřel. Pražský městský soud zprostil muzikanta v roce 2013 viny.
Americký hudební producent Phil Spector zastřelil v roce 2003 herečku Lanu Clarkson. V roce 2009 za to byl odsouzen k 19 letům vězení.
Foto: Reuters
pej
Aktualizováno 9. 11. 2014 14:48
Mnoho slavných muzikantů mělo někdy problémy se zákonem, ať už kvůli drogám, alkoholu nebo násilí. Kdo z nich skutečně skončil za mřížemi a jak dlouhý trest si odpykal?

Fotogalerie - Bubeník australské hardrockové skupiny AC/DC Phil Rudd byl ve čtvrtek ráno zatčen na Novém Zélandu, informoval server BBC. Policie muzikanta obvinila z pokusu o vraždu (toto obvinění později stáhla), držení omamných a psychotropních látek. Hrozí mu desetileté vězení.

V minulosti skončilo za mřížemi mnoho dalších muzikantů za nejrůznější důvody a prohřešky proti zákonu. Připomeňte si, kteří to byli.

 

Právě se děje

Další zprávy