VIDEO Ben Cristovao si honí Ego a varuje Čechy před drogami

pej
5. 2. 2014 9:57
K novému klipu k písni Molly přizval Ben Cristovao slovenského rappera Ega. Zpívají o ženách a nebezpečném šíření drog mezi mládeží.
Video Ben Cristovao a Ego v novém klipu | Video: YouTube

PrahaBen Cristovao připravuje na březen vydání nové desky. Jde o jeho třetí album a bude se jmenovat Made in Czechoslovakia.

Předzvěstí tohoto alba je klip k písni Molly, který natočil společně s jedním z členů hiphopové kapely Kontrafakt. O produkci skladby se postaral tým The Glowsticks.

Kromě Ega se v klipu na chvíli mihne i Rytmus, nebo kytarista Martin Chobot, který je mimochodem přítelem Ewy Farne.

"Ego je jedním z nejlepších lyriků na styl beatu, který v Molly je ... V druhé řadě se nepřímo snažíme upozornit společnost na problém rozšíření nebezpečné návykové látky MDMA (Molly) mezi mladými lidmi," vysvětlil Ben pro iReport.cz důvody k natočení duetu.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 34 minutami

Spojené státy jsou připraveny zaujmout roli globálního lídra, řekl nastupující prezident Joe Biden

Spojené státy jsou připraveny zaujmout roli globálního lídra a budou posilovat vztahy se svými spojenci v oblasti Atlantiku a Pacifiku. Nehodlají přitom vstupovat do zbytečných konfliktů. Na tiskové konferenci to v úterý řekl nastupující prezident USA Joe Biden, který rovněž potvrdil nominaci Antonyho Blinkena do funkce ministra zahraničí ve své vládě.

Biden také označil za jedno ze zásadních témat své administrativy boj s klimatickými změnami, který bude mít na starosti bývalý šéf americké diplomacie John Kerry. V nastupující vládě bude mít pozici na úrovni ministra, poznamenal demokrat Biden, který podle projekcí médií porazil ve volbách současnou republikánskou hlavu státu Donalda Trumpa.

Zdroj: ČTK
Aktualizováno před 41 minutami

Pensylvánie a Nevada potvrdily výsledky voleb, vyhrál Biden

Demokratický kandidát Joe Biden se oficiálně stal vítězem prezidentských voleb v Pensylvánii. V úterý to oznámil guvernér tohoto amerického státu Tom Wolf, informují agentury. Také nejvyšší soud státu Nevady schválil výsledky voleb, podle nichž vítězství patří Bidenovi.

Podle oficiálních výsledků získal Biden spolu s kandidátkou na viceprezidentku Kamalou Harrisovou v Pensylvánii 3,46 milionu hlasů, současný prezident Donald Trump spolu se svým viceprezidentem Mikem Pencem 3,38 milionů hlasů, libertariánku Joanne Jorgensenovou podpořilo 79 000.

Těsným vítězstvím v Pensylvánii získal Biden na svou stranu 20 volitelů, což z tohoto státu dělá jedno z klíčových míst souboje o Bílý dům. Pro vítězství v něm musí kandidát získat 270 z celkem 538 volitelských hlasů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy