VIDEO Ben Cristovao si honí Ego a varuje Čechy před drogami

pej
5. 2. 2014 9:57
K novému klipu k písni Molly přizval Ben Cristovao slovenského rappera Ega. Zpívají o ženách a nebezpečném šíření drog mezi mládeží.
Video Ben Cristovao a Ego v novém klipu | Video: YouTube

PrahaBen Cristovao připravuje na březen vydání nové desky. Jde o jeho třetí album a bude se jmenovat Made in Czechoslovakia.

Předzvěstí tohoto alba je klip k písni Molly, který natočil společně s jedním z členů hiphopové kapely Kontrafakt. O produkci skladby se postaral tým The Glowsticks.

Kromě Ega se v klipu na chvíli mihne i Rytmus, nebo kytarista Martin Chobot, který je mimochodem přítelem Ewy Farne.

"Ego je jedním z nejlepších lyriků na styl beatu, který v Molly je ... V druhé řadě se nepřímo snažíme upozornit společnost na problém rozšíření nebezpečné návykové látky MDMA (Molly) mezi mladými lidmi," vysvětlil Ben pro iReport.cz důvody k natočení duetu.

 

Právě se děje

před 30 minutami

EU vyzvala USA, ať přehodnotí ukončení spolupráce s WHO

Evropská unie vyzvala Spojené státy, aby přehodnotily své rozhodnutí skončit spolupráci se Světovou zdravotnickou organizací (WHO). Krok oznámil na páteční tiskové konferenci americký prezident Donald Trump a konstatoval přitom, že WHO je pod vlivem Číny.

Na USA se v sobotu obrátila předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová a šéf unijní diplomacie Josep Borrell, uvedla agentura AFP. "WHO musí být nadále schopna řídit mezinárodní reakci na pandemie, tu nynější i ty budoucí. Z tohoto důvodu je účast všech nezbytná a nutná," uvedli ve společném prohlášení.

Trump při pátečním oznámení uvedl, že Spojené státy své prostředky původně určené této organizaci věnují na jiné globální zdravotnické účely. Loni USA pokryly zhruba 20 procent rozpočtu WHO.

Zdroj: ČTK
Další zprávy