Poslední nahá playmate pochází z Gruzie. Mívala blíž ke Kremlu než k Playboyi

ČTK ČTK
8. 12. 2015 11:13
Poslední nahou "dívkou měsíce" v americkém pánském časopise Playboy se stane modelka, která se narodila v Gruzii a vyrůstala v Rusku. Pětadvacetiletá blondýnka Kristy Garettová je šťastná, že jí připadla pocta stát se 749. playmate, s jejímiž půvaby se v posledním nezahaleném čísle časopisu bude možné kochat na celém tuctu stran.
Kristy Garett
Kristy Garett | Foto: Instagram Kristy Garett

Rodačka z Tbilisi jako modelka procestovala celý svět, než se rozhodla usadit v Los Angeles. Kristy Garettová ovládá šest jazyků. "V dětství mívala blíž ke Kremlu než k Playboyi," poznamenal list The New York Daily News.

"Je to tak kultovní - stát se poslední nahou playmate. Chce se mi křičet radostí. Je to zázrak," svěřila se Garettová. "Jsem tak hrdá. Tento Playboy vstoupí do dějin. Zřejmě to změní můj život," dodala.

V roli "Miss února 2016" se objeví ve zvláštním dvojčísle, které se začne prodávat 11. prosince s Pamelou Anderson na obálce.

Vnadná záchranářka ze seriálu Pobřežní hlídka ukončí více než 60 let trvající tradici, která učinila z magazínu jeden z nejznámějších pánských časopisů světa. Osmačtyřicetiletá Anderson se objeví na obálce Playboye už počtrnácté, což je více než kterákoli jiná celebrita.

Poslední "nahé" číslo Playboye vyjde 11. prosince. I v příštím roce se budou na jeho stránkách vyskytovat svůdně pózující ženy, vždy ale oblečené. Konec nahoty je součástí chystaných změn časopisu, které odsouhlasil devětaosmdesátiletý zakladatel Playboye Hefner. Nápad však vyšel z hlavy výrazně mladšího šéfeditora Coryho Jonese.

Miami#Miami beach #great time with Anna Gunselman🎏🎏🎏✨

Fotka zveřejněná uživatelem Kristy G (@kristygarett),

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy