Poslední nahá playmate pochází z Gruzie. Mívala blíž ke Kremlu než k Playboyi

ČTK ČTK
8. 12. 2015 11:13
Poslední nahou "dívkou měsíce" v americkém pánském časopise Playboy se stane modelka, která se narodila v Gruzii a vyrůstala v Rusku. Pětadvacetiletá blondýnka Kristy Garettová je šťastná, že jí připadla pocta stát se 749. playmate, s jejímiž půvaby se v posledním nezahaleném čísle časopisu bude možné kochat na celém tuctu stran.
Kristy Garett
Kristy Garett | Foto: Instagram Kristy Garett

Rodačka z Tbilisi jako modelka procestovala celý svět, než se rozhodla usadit v Los Angeles. Kristy Garettová ovládá šest jazyků. "V dětství mívala blíž ke Kremlu než k Playboyi," poznamenal list The New York Daily News.

"Je to tak kultovní - stát se poslední nahou playmate. Chce se mi křičet radostí. Je to zázrak," svěřila se Garettová. "Jsem tak hrdá. Tento Playboy vstoupí do dějin. Zřejmě to změní můj život," dodala.

V roli "Miss února 2016" se objeví ve zvláštním dvojčísle, které se začne prodávat 11. prosince s Pamelou Anderson na obálce.

Vnadná záchranářka ze seriálu Pobřežní hlídka ukončí více než 60 let trvající tradici, která učinila z magazínu jeden z nejznámějších pánských časopisů světa. Osmačtyřicetiletá Anderson se objeví na obálce Playboye už počtrnácté, což je více než kterákoli jiná celebrita.

Poslední "nahé" číslo Playboye vyjde 11. prosince. I v příštím roce se budou na jeho stránkách vyskytovat svůdně pózující ženy, vždy ale oblečené. Konec nahoty je součástí chystaných změn časopisu, které odsouhlasil devětaosmdesátiletý zakladatel Playboye Hefner. Nápad však vyšel z hlavy výrazně mladšího šéfeditora Coryho Jonese.

Miami#Miami beach #great time with Anna Gunselman🎏🎏🎏✨

Fotka zveřejněná uživatelem Kristy G (@kristygarett),

 

Právě se děje

teď

ČSÚ: Důvěra v ekonomiku po prosincovém růstu v lednu opět klesla

Důvěra v českou ekonomiku po prosincovém růstu v lednu opět klesla. Souhrnný indikátor důvěry se snížil proti prosinci o 1,3 bodu na 87,3 bodu. Klesla důvěra u podnikatelů, ještě výrazněji se snížila u spotřebitelů. Vyplývá to z údajů, které v pondělí zveřejnil Český statistický úřad.

"Začátek roku se nesl ve znamení poklesu důvěry ve všech sledovaných odvětvích ekonomiky. Podnikatelé napříč odvětvími negativně hodnotí svoji ekonomickou situaci nebo stávající poptávku," uvedl vedoucí oddělení konjunkturálních průzkumů ČSÚ Jiří Obst. "Již tak velké obavy spotřebitelů ze zvýšení nezaměstnanosti dále rostly, ruku v ruce s obavami ze zhoršení celkové ekonomické situace," dodal.

Indikátor důvěry podnikatelů se proti prosinci snížil o 0,7 bodu na 87,1 bodu, u spotřebitelů klesl o 3,5 bodu na 88,5 bodu. Údaje za prosinec se změnily spolu s tím, jak ČSÚ v lednu čísla pravidelně přepočítává.

Zdroj: ČTK
Další zprávy