Zpěvačka Beyoncé sklízí kritiku za arogantní chování ke své asistence na charitativní akci

jaz
23. 10. 2015 10:00
Americká popová diva se objevila v odvážném modelu na charitativní akci v New Yorku, kam si s sebou přivedla i osobní asistentku. Ta se horlivě starala o její vše odhalující šaty a ujišťovala se, že sedí na svém místě. V tom jí ale zpěvačka odsekla s tím, aby dívka okamžitě zmizela a nebránila ve výhledu fotografům. Za své chladné chování si vysloužila kritické komentáře na sociálních sítích.
Beyonce na benefičním koncertu TIDAL X: 1020 v Barclays Center (New York)
Beyonce na benefičním koncertu TIDAL X: 1020 v Barclays Center (New York) | Foto: Reuters

New York – Beyoncé se objevila na červeném koberci u příležitosti charitativního koncertu v Barclays Center. Ohromila svým výběrem róby, ovšem spíše než o jejím hlubokém výstřihu a nekončícím rozparku média mluví o malém incidentu.

Ten měla se svou asistentkou Sam Greenberg. Odseknutí ve vypjaté chvíli, kdy se zpěvačka snažila vypadat co nejlépe před objektivy fotoaparátu, jí ale stálo řadu kritických komentářů z řad fanoušků. Informoval o tom server Mashable.

Mladá žena nespouštěla ze své chlebodárkyně oči a neustále se ujišťovala, že šaty sedí na svém místě. A to i ve chvíli, když Beyoncé předstoupila před křičící fotografy, upozorňující na sebe slovy "Královno, sem se dívej!" Greenberg začala róbu upravovat a zpěvačka neslyšně odsekla: "Přestaň!"

#Beyonce #TIDALX1020

Video zveřejněné uživatelem Beyoncé (@beylite),

"Všimli jste si, jak je Beyoncé arogantní? Nevěděl jsem, že už dva roky nedala žádný rozhovor. Co to má být? Chová se jak nějaká princezna nebo co," komentuje jeden z uživatelů na Instagramu video, které sdílely tisíce lidí. "Mohla říci 'díky' nebo 'můžeš jít', ale ona řekla - přestaň," pozastavuje se nad komickou situací další.

Beyoncé v šatech z poslední kolekce německého designéra Philippa Pleina a v lodičkách od Christiana Louboutina celou dobu na sobě nedala nic zdát a neustále rozdávala fotografům úsměvy. Později se pak připojila k ostatním umělcům, kteří na koncertě vystupovali, jako byla Nicki Minaj, zpěvaččin manžel Jay-Z nebo Usher.

Incident s asistentkou rozohnil fanoušky dvacetinásobné držitelky ceny Grammy jen pár dní poté, co její otec Mathew Knowles v rozhovoru pro rádio The Breakfast Club prozradil, že Beyoncé je ve skutečnosti o dva roky starší, než celou dobu tvrdí. Je jí tedy 36 let, stejně jako například zpěvačce Pink.

 

Právě se děje

Další zprávy