Angelina Jolie: S Bradem máme problémy, ale natáčení společného filmu byly druhé líbánky

jaz
19. 10. 2015 13:24
Hollywoodská herečka v rozhovoru pro časopis Vogue přiznala, že v životním vztahu s Bradem Pittem bojuje s problémy, které však mají daleko k manželské krizi. Ta je totiž hlavním tématem nového filmu, ve kterém hraje právě se svým manželem. Podle herečky bylo natáčení jako druhé líbánky. V rozhovoru také mluvila o rakovině, která je pro ni i po oboustranné mastektomii a odebrání vaječníků stále velkým strašákem. "Nemůžu se dočkat, až dosáhnu padesátky a budu vědět, že jsem to zvládla," říká Jolie.
Foto: Annie Leibovitz / Vogue

Los Angeles Angelina Jolie poskytla rozhovor slavnému módnímu časopisu Vogue a společně s manželem a všemi dětmi zapózovala na břehu moře pro fotografku Annie Leibovitz.

Povídání s redaktorkou Elizabeth Rubin se točilo kolem očekávané premiéry filmu, ve kterém Jolie hraje s Bradem Pittem, ale i o problémech v manželství i obavy z rakoviny.

"Brad a já máme své problémy, ale kdyby se nám postavy jen vzdáleně podobaly, nemohli bychom film natočit," řekla Jolie o snímku By The Sea (U moře), ke kterému napsala scénář, režírovala ho a zahrála si v něm po boku svého manžela.

Na filmovém plátně se tak společně objeví po deseti letech, a to od snímku Mr. & Mrs. Smith, který je svedl dohromady.

"Jako umělci jsme chtěli něco, co nás vyvede z našich komfortních zón. Není to nejbezpečnější nápad, ale život je krátký," míní herečka, která popírá, že by příběh o manželském páru, jenž se na dovolené potýká se vztahovými problémy, byl jen trochu autobiografický. Odmítá proto bulvární spekulace a tvrdí, že nový snímek je čistě jen z její bujné fantazie.

Natáčení filmu U moře, který bude mít premiéru 19. listopadu, bylo pro hollywoodský pár jako druhé období líbánek. Podle Angeliny si užívali maltského ostrova Gozo i se všemi svými dětmi. 

Herečka před dvěma lety podstoupila oboustrannou mastektomii a začátkem letošního roku pak odebrání vaječníků kvůli zvýšenému riziku rakoviny, na kterou zemřela její matka i babička. Magazínu Vogue se svěřila, že má z nemoci neustálý strach.

"Moje matka i babička začaly umírat ve svých 40 letech. Je mi právě 40 let. Nemůžu se dočkat, až dosáhnu padesátky a budu vědět, že jsem to zvládla."

Jolie by si také přála, aby její matka i babička mohly dostat stejnou šanci jako ona a zachránit si život. Uvědomuje si, že pro ženy je odebrání reprodukčních orgánů velmi náročný zákrok. "Odebrání vaječníků je snadná operace, ale ty hormonální změny potom…," říká herečka, jejíž chování i nálady jsou po operaci jako na horské dráze.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy