Angelina Jolie: S Bradem máme problémy, ale natáčení společného filmu byly druhé líbánky

jaz
19. 10. 2015 13:24
Hollywoodská herečka v rozhovoru pro časopis Vogue přiznala, že v životním vztahu s Bradem Pittem bojuje s problémy, které však mají daleko k manželské krizi. Ta je totiž hlavním tématem nového filmu, ve kterém hraje právě se svým manželem. Podle herečky bylo natáčení jako druhé líbánky. V rozhovoru také mluvila o rakovině, která je pro ni i po oboustranné mastektomii a odebrání vaječníků stále velkým strašákem. "Nemůžu se dočkat, až dosáhnu padesátky a budu vědět, že jsem to zvládla," říká Jolie.
Foto: Annie Leibovitz / Vogue

Los Angeles Angelina Jolie poskytla rozhovor slavnému módnímu časopisu Vogue a společně s manželem a všemi dětmi zapózovala na břehu moře pro fotografku Annie Leibovitz.

Povídání s redaktorkou Elizabeth Rubin se točilo kolem očekávané premiéry filmu, ve kterém Jolie hraje s Bradem Pittem, ale i o problémech v manželství i obavy z rakoviny.

"Brad a já máme své problémy, ale kdyby se nám postavy jen vzdáleně podobaly, nemohli bychom film natočit," řekla Jolie o snímku By The Sea (U moře), ke kterému napsala scénář, režírovala ho a zahrála si v něm po boku svého manžela.

Na filmovém plátně se tak společně objeví po deseti letech, a to od snímku Mr. & Mrs. Smith, který je svedl dohromady.

"Jako umělci jsme chtěli něco, co nás vyvede z našich komfortních zón. Není to nejbezpečnější nápad, ale život je krátký," míní herečka, která popírá, že by příběh o manželském páru, jenž se na dovolené potýká se vztahovými problémy, byl jen trochu autobiografický. Odmítá proto bulvární spekulace a tvrdí, že nový snímek je čistě jen z její bujné fantazie.

Natáčení filmu U moře, který bude mít premiéru 19. listopadu, bylo pro hollywoodský pár jako druhé období líbánek. Podle Angeliny si užívali maltského ostrova Gozo i se všemi svými dětmi. 

Herečka před dvěma lety podstoupila oboustrannou mastektomii a začátkem letošního roku pak odebrání vaječníků kvůli zvýšenému riziku rakoviny, na kterou zemřela její matka i babička. Magazínu Vogue se svěřila, že má z nemoci neustálý strach.

"Moje matka i babička začaly umírat ve svých 40 letech. Je mi právě 40 let. Nemůžu se dočkat, až dosáhnu padesátky a budu vědět, že jsem to zvládla."

Jolie by si také přála, aby její matka i babička mohly dostat stejnou šanci jako ona a zachránit si život. Uvědomuje si, že pro ženy je odebrání reprodukčních orgánů velmi náročný zákrok. "Odebrání vaječníků je snadná operace, ale ty hormonální změny potom…," říká herečka, jejíž chování i nálady jsou po operaci jako na horské dráze.

 

Právě se děje

před 52 minutami

Šampionem IndyCar je podruhé během tří let Američan Newgaarden

Americký pilot Josef Newgarden vyhrál zámořský formulový šampionát IndyCar. 28letému jezdci k tomu stačilo v neděli dojet osmý v závěrečném podniku sezony, který hostil okruh Laguna Seca. Do závodu, který vyhrál jeho krajan Colton Herta, vjížděl s náskokem 41 bodů na dalšího Američana Alexandera Rossiho. Toho ale v celkovém pořadí nakonec v souboji o druhé místo přeskočil Francouz Simon Pagenaud. Šampion z roku 2017 Newgarden vybojoval pro svůj tým Penske už 35. titul vítěze IndyCar.

Další zprávy