Módní událost roku. Hollywood se oblékl do asijských rób

Costume Institute Gala
Herečka Sarah Jessica Parker zvolila na akci asi nejvýstřednější róbu od značky H&M. Čelenku navrhl Philip Tracey. Na sociálních sítích ji přirovnávají k postavičkám z kreslených filmů.
Na akci v Metropolitním muzeu, kde se sejde více hvězd než na samotných Oscarech, nechyběl ani zpěvák Justin Bieber.
Zpěvačka Rihanna byla nepřehlédnutelná díky své kanárkově žluté róbě s kožešinou od Guo Pei.
Trochu nepohodlný outfit zvolila sestra zpěvačky Beyoncé Solange Knowles. Krátké šaty, které jí zakrývaly krk i část obličeje, ušil Giles Deacon.
Foto: Reuters
jaz
5. 5. 2015 17:30
Nejočekávanější společenská akce roku proběhla v pondělí večer v New Yorku a nechyběly známé hvězdy šoubyznysu. Některým módním kouskům se ale lidé na sociálních sítích vysmívají.

New York – Met Gala nebo oficiálně Costume Institute Gala je fundraisingová akce ve prospěch Metropolitního muzea umění v New Yorku, na kterou se každoročně sjedou ty nejznámější americké celebrity.

Na společenský večer pořádaný šéfredaktorkou módního časopisu Vogue, která se spolupodílí i na sestavování seznamu pozvaných hostů, jichž bývá většinou kolem 700, dorazila i tentokrát zvučná jména. Nechyběla zpěvačka Beyoncé, herečka Sarah Jessica Parker nebo Rihanna.

Letošním tématem byla oslava čínské módy, proto řada hostů zvolila tematický dress code inspirovaný asijskou kulturou. Díky kreativitě pověřených módních designérů se tak na červeném koberci objevily i velmi výstřední kousky.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy