VIDEO Zvířecí videoklip. Psi "tančí" na Happy od Pharrella!

jaz
5. 5. 2014 11:31
Američan si z lásky ke zvířatům udělal výnosný byznys. Je skvělým trenérem a svým svěřencům točí i nevšední videa.
Video: YouTube

Malibu - Robert Dollwet natočil výcvik svých zvířecích svěřenců, které tvoří tlupa psů a jedna kočka, jako videoklip k hitu Happy od Pharrella Williamse. Video pojmenoval prozaicky - Štastní psi. A kočka.

Pejsky vyzvedne u nich doma, doveze na pláž, kde si všichni hrají, skáčou do vln, surfují atd. Poté je omyje od písku a spokojené zase vrátí jejich majitelům.

Po 33 letech zkušeností s výcvikem, kdy připravoval zvířata v Hollywoodu pro film, si Robert založil podnikání v Malibu. Natáčí instruktážní videa pro lidi po celém světě, a propaguje tak pozitivní metodu výcviku, kterou používá na zvířatech.

 

Právě se děje

před 11 minutami

Růžička bude opět hrát pod svým otcem, ze Sparty míří do Hradce

Hokejový útočník Vladimír Růžička zamířil po odchodu z týmu pražské Sparty do Hradce Králové. Bude tak opět hrát pod vedením svého otce Vladimíra, který se stal začátkem dubna hlavním vládcem střídačky Východočechů. Jednatřicetiletý Růžička uzavřel s Mountfieldem dvouletou smlouvu.

Zkušený útočník posílil ambiciózní klub krátce poté, co byl oznámen odchod jednoho z ofenzivních tahounů v minulé sezoně Matěje Chalupy. Jednadvacetiletý hráč uzavřel v NHL dvouletý kontrakt s Chicagem.

"Již delší dobu jsme sháněli kreativního centra, který by nám pomohl zlepšit přesilové hry, byl silný na puku, úspěšný na vhazování a samozřejmě uměl dát gól. To vše Vláďa splňuje. Slibujeme si od něj především zlepšení přesilových her a produktivity," uvedl pro web královéhradeckého klubu generální manažer Aleš Kmoníček.

před 29 minutami

Kladivář Hájek se blýskl nejlepším českým výkonem od roku 2016

Kladivář Patrik Hájek předvedl na víkendovém mítinku v Kolíně nejlepší český výkon za poslední čtyři roky. Jednadvacetiletý vrhač Dukly Praha zvítězil na Memoriálu Josefa Hájka hodem dlouhým 72,02 metru. Aktuální český vicemistr si zlepšil osobní rekord téměř o pět metrů a zařadil se na desáté místo v historických domácích tabulkách. Dál hodil naposledy v roce 2016 někdejší bronzový medailista z mistrovství světa Lukáš Melich (75,97).

Dnes začne atletická sezona naplno velkolepým projektem českého svazu "Spolu na startu". Závodit se bude na 173 stadionech po celé zemi. V Kladně, Plzni a právě Kolíně budou na startu reprezentanti

Další zprávy