VIDEO Oprah rozplakala věčně veselého Pharella Williamse

Zdenka Tomis Zdenka Tomis
18. 4. 2014 15:00
Zpěvák a držitel sedmi cen Grammy Pharell Williams se stal další celebritou, která se rozplakala v show Oprah Winfrey. Stačilo pustit mu video, v němž celý svět tančí na jeho hit Happy.
Foto: LiveLeak.com

Video - "Svůj videoklip k písni Happy jsem vypustil do světa v listopadu. A okamžitě se na internetu začaly objevovat videa lidí z celého světa, kteří natočili svoji verzi. Bylo to jako lavina," vyprávěl jednačtyřicetiletý Pharell Williams v pořadu Oprah Winfrey.

Happy z Paříže
Happy z Paříže | Video: YouTube

Jenže Oprah příběh písničky moc dobře znala a pohotově Pharellovi pustila sestřih těch nejlepších klipů od fanoušků. A dojala tak drobného mužíka ve velkém klobouku k slzám.

Pochopil, že už to není jen jeho písnička, ale hit celého světa. Zpívají a tančí na ni lidé od Detroitu přes Portugalsko, Paříž či Londýn až po Malawi, Dakar či Indii.

Happy z Brna
Happy z Brna | Video: YouTube

Nechybí ale ani Slovensko nebo třeba Brno.

Na YouTube však najdete i roztančené britské vojáky, kteří jsou "happy", přestože právě pobývají na misi v Afghánistánu, nebo obyvatele Filipín, kterým hurikán nedávno zničil domovy a oni se dokážou smát a tančit i na troskách.

Happy z Filipín
Happy z Filipín | Video: YouTube

Píseň z animovaného filmu Já, padouch 2 má zkrátka tak chytlavou melodii, optimistický text a veselou atmosféru, že by klidně mohla aspirovat i na novou hymnu Organizace spojených národů.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy