Rus se omylem ocitl v čínské reality show. Vyhrát nechtěl, teď je konečně na svobodě

Magazín Magazín
29. 4. 2021 10:47
Ruský mladík Vladislav Ivanov po třech měsících konečně vypadl z čínské reality show, v rámci níž byli účastníci na tropickém ostrově a museli plnit nejrůznější úkoly. Rus se do soutěže dostal nedopatřením a dělal všechno pro to, aby ho diváci co nejdřív dostali ven.
Vladimir Ivanov dělal všechno proto, aby z reality show vypadl. Jeho laxní přístup ale diváky natolik bavil, že se Rus dostal skoro až do finále.
Vladimir Ivanov dělal všechno proto, aby z reality show vypadl. Jeho laxní přístup ale diváky natolik bavil, že se Rus dostal skoro až do finále. | Foto: Produce Camp 2021/Instagram

Sedmadvacetiletý Vladislav Ivanov hovoří plynule mandarínštinou, a tak se do soutěže chtěl přihlásit jako učitel, který bude dvěma japonským účastníkům pomáhat s jazykem. Na castingu ale omylem podepsal smlouvu, která z něj udělala jednoho ze soutěžících.

Přestože litoval, že si ji lépe nepřečetl, nebylo cesty zpět. Za odstoupení od kontraktu by totiž musel zaplatit vysokou pokutu a čínští televizní producenti se ho navíc nechtěli vzdát. Připadal jim pohledný a byli přesvědčení, že si ho publikum oblíbí. Informoval o tom zábavní web LADbible.

Zápletka reality show Produce Camp spočívá v tom, že její autoři nechají skupinu začínajících zpěváků toužících po slávě a uznání společně bydlet na tropickém ostrově. Tam zůstávají bez kontaktu s okolním světem, protože musí odevzdat své mobilní telefony, a pro pobavení diváků plní nejrůznější výzvy.

Obecenstvo mezitím hlasuje o tom, kdo v show zůstane a kdo půjde z kola ven. Jedenáct nejoblíbenějších účastníků pak má na konci soutěže založit boyband. Ivanov však po kariéře člena chlapecké skupiny nijak netoužil, a tak do svých pěveckých a tanečních výkonů dával co nejméně úsilí, aby ho hlasující co nejdřív vyřadili.

To se ovšem nestalo a mladý Rus to nakonec navzdory svému přání dotáhl až do finále, které se vysílalo 24. dubna. Laxní přístup k soutěži z něj paradoxně udělal jednoho z favoritů. Fanouškům totiž jeho poraženectví připadalo zábavné a nechtěli o něj přijít.

"Proslavit se v boybandu opravdu není můj sen. Neumím zpívat ani tančit. Doufám, že dostanu co nejmíň hlasů, abych konečně mohl na svobodu," řekl Ivanov televizním kamerám před velkým finále. Na fotkách pořízených při jeho odjezdu z ostrova pak jen zářil štěstím. "Konečně s tím můžu seknout," napsal svým podporovatelům na čínské sociální síti Weibo.

Mohlo by vás zajímat: Televizní odpad historických rozměrů. Je Like House záškodnickou akcí tvůrce?

TV Prima se rozhodla zavřít ve vile u Berouna sedm influencerů. Ten z účastníků, který dostane od diváků nejvíc hlasů, si přijde na půl milionu korun. | Video: Kamil Fila, Blahoslav Baťa
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 2 hodinami

Rakousko ukončí od pondělí po vzoru Česka kontroly na hranici se Slovenskem

Rakousko od pondělí zruší kontroly na hranici se Slovenskem, informuje podle agentury APA rakouské ministerstvo vnitra. Důvodem pro tento krok je, že v noci na neděli ukončí kontroly na hranici také Česko. Rakousko původně kontroly na rakousko-slovenské hranici zavedlo po vzoru Česka, které je ustavilo kvůli nárůstu nelegální migrace na konci loňského září.

Rakousko plánuje místo kontrol na hranici kontroly v příhraničních oblastech, a to v koordinaci se sousedními státy. V těchto oblastech země plánuje nasadit hlídky a drony.

Také v případě Česka bude po zrušení kontrol na hranici se Slovenskem fungovat na směnu v příhraničním prostoru 70 policistů. Podle českého ministra vnitra Víra Rakušana budou také pokračovat kontroly ve slovenských vlacích, které mají zajistit, aby případní odhalení migranti zůstali na slovenské straně hranice.

Zdroj: ČTK
Další zprávy