Playboy představil první transgenderovou playmate. Na obálce se objeví modelka Ines Rau z Francie

Magazín Magazín
22. 10. 2017 8:05
Měsíčník Playboy jmenoval modelku Ines Rau z Francie novou tváří nadcházejícího čísla. Poprvé v 64leté historii časopisu se tak na obálce objeví transgenderová modelka. Rau debutovala v magazínu před třemi lety, a to u příležitosti speciální fotoedice, ve které se ke své sexuální identitě přiznala. To byl začátek její modelingové kariéry. „Dlouho jsem nikomu neřekla, že jsem transgender,“ řekla 26letá Rau Playboyi. A dodala, že si uvědomila, že každý má být tím, kým se cítí. Ines Rau začínala jako tanečnice, později pracovala jako modelka a nyní působí u filmu i v televizi. Poslední číslo roku zahrnuje také sto stránek věnovaných nedávno zesnulému zakladateli Playboye Hughovi Hefnerovi.
Modelka Ines Rau.
Modelka Ines Rau. | Foto: Profimedia.cz
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Šlégr je dál koučem Litvínova, jeho rezignaci vedení nepřijalo

Jiří Šlégr zůstává koučem hokejistů Litvínova. Olympijský vítěz z Nagana, který je zároveň šéfem klubu, dnes nabídl rezignaci na trenérskou funkci, ale představenstvo ji nepřijalo. Realizačnímu týmu doporučilo provést změny v kádru.

Litvínovu se nedaří od začátku extraligy a dosud vyhrál jen tři zápasy. Po dvanácti kolech má pouze jedenáct bodů a je předposlední.

Po nedělní porážce 3:4 s Olomoucí, která byla pro klub třetím nezdarem za sebou, vedení Litvínova oznámilo, že jedná o změně na postu hlavního trenéra. Mezi kandidáty na nového kouče byl podle Šlégrova vyjádření v médiích i litvínovský odchovanec Vladimír Růžička, bývalý kouč národního mužstva a Šlégrův spoluhráč ze zlatého naganského týmu.

Nakonec zůstává na střídačce Šlégr. Bývalý vynikající obránce převzal tým v závěru minulé sezony místo odvolaného Milana Razýma.

před 2 hodinami

Prováděcí zákon k brexitové dohodě prošel první zkouškou, poslanci ale odmítli projednávací plán

Britští poslanci posunuli prováděcí zákon k brexitové dohodě do další fáze legislativního procesu. Návrh prošel první zkouškou v dolní komoře britského parlamentu, když jej po druhém čtení podpořilo 329 zákonodárců, zatímco proti bylo jen 299. Britská média úvodní vítězství vlády očekávala. Poslanci ale později odmítli plán projednávání prováděcího zákona k brexitové dohodě. Vadí jim, že jim vláda na schvalování zákona vyhradila jen tři dny.

Zdroj: ČTK
Další zprávy