Playboy představil první transgenderovou playmate. Na obálce se objeví modelka Ines Rau z Francie

Magazín Magazín
22. 10. 2017 8:05
Měsíčník Playboy jmenoval modelku Ines Rau z Francie novou tváří nadcházejícího čísla. Poprvé v 64leté historii časopisu se tak na obálce objeví transgenderová modelka. Rau debutovala v magazínu před třemi lety, a to u příležitosti speciální fotoedice, ve které se ke své sexuální identitě přiznala. To byl začátek její modelingové kariéry. „Dlouho jsem nikomu neřekla, že jsem transgender,“ řekla 26letá Rau Playboyi. A dodala, že si uvědomila, že každý má být tím, kým se cítí. Ines Rau začínala jako tanečnice, později pracovala jako modelka a nyní působí u filmu i v televizi. Poslední číslo roku zahrnuje také sto stránek věnovaných nedávno zesnulému zakladateli Playboye Hughovi Hefnerovi.
Modelka Ines Rau.
Modelka Ines Rau. | Foto: Profimedia.cz
 

Právě se děje

před 4 hodinami

Prototyp nové rakety SpaceX explodoval na testovací rampě, nehoda nesouvisí se sobotním startem

Prototyp nové rakety Starship společnosti SpaceX dnes explodoval na testovací rampě v americkém státě Texas. Nehoda podle agentury Reuters nesouvisí s chystaným sobotním startem lodě Crew Dragon stejné firmy k Mezinárodní vesmírné stanici (ISS). Informace o případných zraněných zatím nejsou hlášeny.

V sobotu má raketa Falcon 9, která rovněž patří SpaceX, vynést do vesmíru na druhý pokus z floridského Mysu Canaveral loď Crew Dragon s dvojčlennou posádkou.

Zdroj: ČTK
Další zprávy