Roboti, modelky i Star Wars. Skončila E3, oslava videoher

Roboti, modelky i Star Wars. Skončila E3, oslava videoher
Hráči a novináři z celého světa si mohli vyzkoušet nejnovější ukázky z připravovaných her.
Návštěvníci si E3 užívali naplno, jeden z nich se převlékl do "kostýmu" hry Watch Dogs.
Ryan Hakik ze studia Respawn Entertainment, tvůrce uznávané akční hry Titanfall.
Nad E3 dohlíželi i zástupci hvězdných galaxií ze Star Wars.
Foto: Reuters
Magazín Reuters Magazín, Reuters
13. 6. 2014 23:30
V Los Angeles tento týden skončila E3, největší videoherní výstava na světě. Podívejte se na nejzajímavější momenty.

Fotogalerie - Výstava The Electronic Entertainment Expo (E3) proběhla tento týden v americkém Los Angeles a nabídla stovkám novinářů z celého světa ochutnávku videoherních titulů, které pro hráče chystají hlavní vývojářské týmy v nadcházejících měsících.

Největší pozornost médií na sebe upoutaly pavilony Microsoftu, Sony a Nintenda. Na výstavě byly představeny trailery her Zaklínač 3, Forza Horizon 2, Assassin's Creed Unity, Destiny, Call of Duty: Advanced Warfare a mnoha dalších.

Podívejte se do galerie, jak to v zákulisí největší videoherní konference na světě vypadalo.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Třináctku zadržených kvůli loňské smrti 39 Vietnamců, jejichž těla se našla v kontejneru u Londýna, obvinili

Třináct osob, které byly ve Francii zadrženy v souvislosti s loňskou smrtí 39 vietnamských migrantů, jejichž těla byla nalezena v Británii, bylo obviněno z organizovaného pašování lidí, napomáhání při vstupu na území a ze zločinného spolčení. Šest z nich bylo obviněno z neúmyslného zabití. Dvanáct ze zadržených je ve vazbě, poslední se nachází pod soudním dohledem. Informovala o tom dnes agentura AFP s odvoláním na soudní zdroj. Těla migrantů se našla loni v říjnu v chladírenském kontejneru nedaleko Londýna.

Obvinění jsou převážně Vietnamci a Francouzi. Zadrženi byli v úterý na různých místech v okolí Paříže. Ve stejnou dobu zatkla policie v Belgii v souvislosti se smrtí vietnamských migrantů dalších 13 lidí. Mezinárodní operaci koordinovala agentura EU pro justiční spolupráci Eurojust a policejní agentura Europol.

Loni 23. října byla v chladírenském kontejneru v průmyslové zóně na východ od Londýna objevena těla 31 mužů a osmi žen, dvěma z obětí bylo pouhých 15 let.

Zdroj: ČTK
Další zprávy