Demokracie je nesmysl, tvrdí ve válečné hře Kevin Spacey

Magazín Magazín
2. 5. 2014 12:24
Nové pokračování jedné z nejúspěšnějších videoherních značek historie se bude odehrávat v blízké budoucnosti.
Foto: YouTube

Video – Vývojářské studio Activision včera oficiálně představilo první trailer nového pokračování akční hry Call of Duty: Advanced Warfare. Děj válečné hry je zasazen do blízké budoucnosti a pohrává si s myšlenkou, jak by vypadal svět, kdyby o jeho fungování rozhodovaly peníze a moc soukromých vojenských organizací.

Call of Duty: Advanced Warfare trailer
Call of Duty: Advanced Warfare trailer | Video: YouTube

"Demokracie? Lidi nepotřebují demokracii, oni ji ani nechtějí! Amerika se snaží zavádět demokracii už celé století, ani jednou to nefungovalo," promlouvá v úvodu ukázky americký herec a držitel Oscara Kevin Spacey, který je tak jednou z hlavních hvězd nového pokračování Call of Duty.

První hra ze série Call of Duty vyšla v roce 2003, od té doby vzniklo již devět pokračování. Posledního dílu Call of Duty: Ghosts se vloni prodalo po celém světě téměř 20 milionů kopií. Vydání novinky Advanced Warfare je zacíleno na letošní vánoční trh.

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden dnes získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech AFL-CIO. Centrála navíc slíbila, že se zasadí o to, aby současný prezident Donald Trump nebyl znovu zvolen do funkce v listopadových volbách, napsala agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy